Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022

DEi Design Engineering sada termo izolačního návleku "Protect-A-Wire" délka 2,1 m + 6x koncovka s logem, barva červená

Chraňte své zapalovací kabely a jejich vlastnosti před škodlivými vlivy způsobenými vysokými teplotami, jako jsou spálení, tvrdnutí, praskání apod. Návleky se velice snadno aplikují, stačí demontovat koncovku, navléknout Protect-A-Wire návlek, zakončit koncovkou s logem a znovu nasadit koncovku kabelu. Sada obsahuje 2,1 m návleku v červené barvě a 6ks koncovek v odpovídající barvě opatřených logem DEi.Celý popis

428
Cena je včetně DPH
více než 5 sad objednáno u dodavatele - Předpokládaný termín naskladnění 30.11.2022
barva

stříbrná

černá

červená

modrá
Kód: 010621
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Chraňte své zapalovací kabely a jejich vlastnosti před škodlivými vlivy způsobenými vysokými teplotami, jako jsou spálení, tvrdnutí, praskání apod. Návleky se velice snadno aplikují, stačí demontovat koncovku, navléknout Protect-A-Wire návlek, zakončit koncovkou s logem a znovu nasadit koncovku kabelu. Sada obsahuje 2,1 m návleku v červené barvě a 6ks koncovek v odpovídající barvě opatřených logem DEi.

Základní vlastnosti:
• Dokáže odolat sálavému teplu až cca 650°C (1200°F) a dlouhodobě až 260°C (500°F)
• Nabízeno ve čtyřech barvách (stříbrná, černá, červená, modrá)
• Ideální pro ochranu zapalovacích kabelů, náhonu tachometru, hadic a dalších dílů do 10 mm průměru
• Sada obsahuje 6ks barevných koncovek s logem DEi

Naše společnost Escape6 je přímým oficiálním dovozcem tepelných izolací a příslušenství DEi Design Engineering z USA do ČR.

Parametry a specifikace

Způsob instalace
Návlek
Materiál
Tkanina ze skelných vláken

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.