Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

DEi Design Engineering špičkový titanový termo izolační obal na turbo T3

Titanový obal na turbo DEi Design Engineering (Titanium Turbo Shield) je ultimativním nástrojem pro boj s teplem vyzařovaným výfukovou částí turbodmychadla. Uzavření tepla uvnitř turba redukuje turbo lag efekt (turbodíra) a zároveň účinně chrání okolní motorové části, kapotu a další lakované díly. Obal kromě toho díky své karbonové struktuře působí v motorovém prostoru velmi atraktivně. Balení obsahuje 1ks termo izolačního obalu vhodného pro turbodmychadla T3 a jim rozměrově adekvátní.Celý popis

9 231
Cena je včetně DPH
1 ks na cestě - Předpokládaný termín naskladnění 30.06.2021
Kód: 010140
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Titanový obal na turbo DEi Design Engineering (Titanium Turbo Shield) je ultimativním nástrojem pro boj s teplem vyzařovaným výfukovou částí turbodmychadla. Uzavření tepla uvnitř turba redukuje turbo lag efekt (turbodíra) a zároveň účinně chrání okolní motorové části, kapotu a další lakované díly. Obal kromě toho díky své karbonové struktuře působí v motorovém prostoru velmi atraktivně. Balení obsahuje 1ks termo izolačního obalu vhodného pro turbodmychadla T3 a jim rozměrově adekvátní.

Vyroben z drceného vulkanického kamene, jehož drť je použita při výrobě vláken spletených do tkaniny schopné odolávat kontaktnímu teplu cca 980°C a dokonce až 1370°C sálavého tepla. To vede k bezpečnému uzamčení tepla uvnitř turbíny a méně škodlivého tepla pod kapotou vozu. Výsledkem je nižší teplota nasávaného vzduchu, vyšší výkon a eliminování turbo lag efektu (turbodíry).

Termo izolační titanový obal na turbodmychadlo DEi Design Engineering je i díky obsahu křemičité izolační výplně odolnější a trvanlivější než konkurenční termo izolační obaly na trhu.

Základní vlastnosti:
• Jednoduchá montáž pomocí kotevních háků
• Přesný rozměr pro snadnou montáž
• Ultimátní tepelná bariéra eliminuje turbo lag efekt (turbodíru)
• Hi-Tech karbonový vzhled
• Zvýšená odolnost proti otěru, vysokým teplotám a vibracím

Rozměry termo izolačního obalu na turbo o velikosti T3 nebo jemu odpovídající:
Vnější obvod: cca 48 cm (19")
Vnitřní šířka: cca 6,35 cm (2,5")

Pozor: Tento obal na turbodmychadlo není hořlavý, nicméně při potřísnění hořlavou látkou může za určitých podmínek dojít ke vznícení. Je třeba podniknout veškeré kroky k zabránění úniku oleje a dalších provozních kapalin v okolí dmychadla. DEi Design Engineering nezodpovídá za poškození způsobená kontaminací olejem a jinými provozními kapalinami.

Tento izolační obal nelze po instalaci a jeho vystavení vysoké teplotě z turbodmychadla odstranit bez jeho poškození. Jakmile jsou vlákna vystavena vysokým teplotám, ztrácí svou flexibilitu. Tento jev samozřejmě nemá žádný vliv na tepelně izolační vlastnosti obalu.

Naše společnost Escape6 je přímým oficiálním dovozcem tepelných izolací a příslušenství DEi Design Engineering z USA do ČR.

 

Tabulka velikostí aftermarket turbodmychadel pro správnou volbu termo izolačního obalu:
 

Tabulka velikostí turbodmychadel a odpovídající termo izolační obal DEi
 

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.