Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

DEi Design Engineering tepelně izolační obal na katalyzátor

Katalyzátory se běžně nedoporučuje omotávat tepelně izolačními páskami na výfuk, protože vysoká teplota uzavřená uvnitř katalyzátoru by mohla katalyzátor poškodit. Tento tepelně izolační štít usměrňuje teplo vyzařované katalyzátorem a přitom jej zcela neuzavírá, čímž zamezuje riziku poškození.Celý popis

3 737 Kč
Cena je včetně DPH
Kód: 010069
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Původně byl tento tepelně izolační obal katalyzátoru vyvinut pro konkrétní použití na Corvette C7, ale jeho využití je zcela univerzální a závislé pouze na rozměrech katalyzátoru.

Rozměr obalu: 35,5 x 15,2 cm

Originální katalyzátor vozu Corvette C7 je v těsné blízkosto olejového chladiče a olejového filtru. Kvůli tomu dochází při ostřejší jízdě k přehřívání motorového oleje. Tepelně izolační obal DEi Design Engineering zabraňuje pronikání tepla k chladiči, čímž zabraňuje nadměrnému ohřívání motorového oleje a také zefektivňuje vyplachování motoru.

Naše společnost Escape6 je přímým oficiálním dovozcem tepelných izolací a příslušenství DEi Design Engineering z USA do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.