Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

DEi Design Engineering termo izolační štít ONYX Series 10 x 20 cm

Americký výrobce DEi Design Engineering představil zcela novou generaci ochrany před nežádoucím teplem. Kombinací pokročilých textilií DEi vytvořil flexibilní termo izolační štít, který má široké možnosti použití, skvěle vypadá a svými vlastnostmi překonává své konkurenty. Dokáže odolávat dlouhodobě teplotám 730°C (1350°F) a krátkodobě dokonce až 1100°C (2000°F).Celý popis

1 828 Kč
Cena je včetně DPH
2 ks na cestě - Předpokládaný termín naskladnění 21.07.2020
Kód: 010496
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Americký výrobce DEi Design Engineering představil zcela novou generaci ochrany před nežádoucím teplem. Kombinací pokročilých textilií DEi vytvořil flexibilní termo izolační štít, který má široké možnosti použití, skvěle vypadá a svými vlastnostmi překonává své konkurenty. Dokáže odolávat dlouhodobě teplotám 730°C (1350°F) a krátkodobě dokonce až 1100°C (2000°F).

Tato odolnost začíná u spojení dvou odolných materiálů do unikátní sendvičové termo izolační pružné textilie. Vnější vrstva je z tepelně upravených skelných vláken a je zesílena vrstvou aluminiových vláken. Vnitřní vrstva je potom z estrémně odolné textilie tvořené z 89% silicou, která je speciálně navržena, aby odolávala extrémním teplotám. Pro delší trvanlivost štítu je jeho okraj zakončen odolným švem.

Použití unikátní vrstvené textilie spolu s jedinečným designem montážních svorek poskytuje maximální účinnost při boji s nežádoucím teplem. Díky flexibilní konstrukci má navíc termo izolační štít DEi ONYX široké možnosti využití včetně aplikace na tvarované výfukové vedení a jeho odstínění od plastových či lakovaných částí karoserie, podvozkových dílů nebo elektrických součástí.

Oproti jiným izolacím navíc štít s postupem času a tepelným namáháním neztrácí svou flexibilitu.

Základní vlastnosti:
• Díky vrstvené struktuře je štít ONYX odolnější než tradiční tepelně izolační štíty
• Dlouhodobě odolá teplotám 730°C (1350°F) a krátkodobě dokonce až 1100°C (2000°F)
• Ideální pro ochranu plastových a lakovaných dílů v okolí výfuku, podvozkových částí nebo elektrických součístí vozu

Naše společnost Escape6 je přímým oficiálním dovozcem tepelných izolací a příslušenství DEi Design Engineering z USA do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.