Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

DEi Design Engineering univerzální termo izolační obal na turbodmychadlo

Termo izolační kit na turbodmychadlo DEi Design Engineering je univerzální sada termo izolačního obalu a příslušenství pro tepelné zaizolování téměř jakéhokoliv turbodmychadla. Sada obsahuje termo izolační obal o rozměru cca 30 x 91 cm, nerezové sponky pro uchycení a termo izolační pásku pro omotání downpipe svodu od turba.Celý popis

3 970
Cena je včetně DPH
1 ks na cestě - Předpokládaný termín naskladnění 30.06.2021
Kód: 010113
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Termo izolační kit na turbodmychadlo DEi Design Engineering je univerzální sada termo izolačního obalu a příslušenství pro tepelné zaizolování téměř jakéhokoliv turbodmychadla. Sada obsahuje termo izolační obal o rozměru cca 30 x 91 cm, nerezové sponky pro uchycení a termo izolační pásku pro omotání downpipe svodu od turba.

Zaizolování turbodmychadla pomocí termo izolačního kitu DEi vede ke snížení teploty v motorovém prostoru což má za následek mimo jiné i nižší teplotu nasávaného vzduchu. Výsledkem je menší tubo lag efekt (tzv. turbodíra) a vyšší výkon motoru.

Základní vlastnosti:
• Univerzální využití umožňuje použití na většině turbodmychadel
• Snižuje turbo lag efekt (tzv. turbodíru)
• Chrání okolní díly až do teploty 650°C

Sada obsahuje:
• Termo izolační obal o rozměru 30 x 91 cm
• 2x sponku z nerezové oceli o délce 35,5 cm
• 2x sponku z nerezové oceli o délce 50,8 cm
• Termo izolační omotávku pro izolaci downpipe svodu od turba 50 mm x 7,6 m

Naše společnost Escape6 je přímým oficiálním dovozcem tepelných izolací a příslušenství DEi Design Engineering z USA do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.