Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Digitální jednotka ovládání vzduchového podvozku Air Lift Performance AutoPilot V2 1/4"

Nejpokročilejší ovládací management pro vzduchové podvozky na trhu! To je Air Lift Performance AutoPilot V2. Nabízí 8 různých předvoleb nastavení podvozku, kontrolu tlaku v soustavě a navíc možnost diagnostiky kompresoru.Celý popis

32 525 Kč
Cena je včetně DPH
Doba dodání: Momentálně nedostupné
Kód: 27673
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Vzduchový management Air Lift Performance AutoPilot V2 je nejoblíbenější řídicí jednotkou pro ovládání vzduchového podvozku na světě.

Umožňuje sledovat tlak v každém měchu samostatně + v nádobě. Hodnoty je možné zobrazit v PSI i v BAR. Pro perfektní sladění s interiérem vozu je možné zvolit jeden z 512 odstínů probarvení displeje.

AutoPilot V2 umožňuje uložit 8 přednastavených poloh podvozku. Zároveň neustále monitoruje tlak v systému a dle potřeby koriguje tlak, aby přesně odpovídal Vámi nastavené volbě. Jako třešnička na dortu je zde funkce automatického přizvednutí vozu po jeho nastartování.

AutoPilot je schopen také diagnostikovat Váš kompresor a jeho výkon. Při poklesu tlaku Vás varuje při netěsnosti a úniku vzduchu ze systému nebo při chybě ve spojení.

Air Lift Performance AutoPilot V2 je vyvíjen a vyráběn v USA.

Sada obsahuje:
AutoPilot V2 ovladač
1/4" PVC hadici
Jednotku pro distribuci vzduchu.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním přímým dovozcem podvozkových komponentů Air Lift Performance z USA do České republiky.Doporučené příslušenstvíAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.