Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

DSP procesor Hertz H8 DSP DRC

DSP procesor Hertz H8 DSP DRCCelý popis

10 990 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: H8 DSP DRC
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

DSP procesor Hertz H8 DSP DRC

8-kanálový digitální procesor vhodný pro Plug & Play montáž na originální autorádio bez RCA výstupů. Hertz H8 DSP dokáže propojit jakýkoliv analogový a nebo digitální zdroj a transformovat obyčejný „audiosystém“ na vysoce výkonný integrovaný systém. Jednoduchý a intuitivní počítačový software zajišťuje širokou škálu úprav pro zlepšení akustické odezvy komplexního prostředí, jako je automobil. Poskytuje 7 signálových vstupů s různými možnostmi připojení: čtyři vstupy na vysoké úrovni, které rovněž přijímají předzesilované signály s nízkou úrovní; stereo pomocný vstup a optický digitální vstup přijímající signály s vzorkovací frekvencí až 96/24 bitů. Optický digitální vstup (volitelný prostřednictvím dálkového ovládání DRC HE a terminálu „Optical / AUX select“ ruší zhoršení signálu také tím, že obchází stupně konverze analogových signálů A / D. Díky konfiguračnímu průvodci, který poskytuje software během nastavování, může H8 DSP automaticky spočítat více filtrovaných kanálů (např. woofer plus tweeter), „zplošťovat“ zdroj OEM vyrovnávané křivky odezvy a rekonstruovat střed, zadní a nebo subwooferový kanál s jednoduchým stereo vstupem. Čtením testovací stopy na dodaném CD, H8 DSP obnovuje signál s plnou šířkou pásma, s plochou frekvenční odezvou a uvolněnou po zpracování vynikající kvalitu zvuku. H8 DSP obsahuje 8 analogových výstupů PreOut, z nichž každý obsahuje 31 pásmový ekvalizér, 68 krokový elektronický crossover, Linkwitz-Riley nebo Butterworth filtry s nastavitelnými 6 - 24 dB a digitálními časovými zpožděními.

Software umožňuje přímý přístup ke všem dostupným funkcím pro zpracování signálu, poskytuje okamžité výsledky a extrémní provozní přesnost. Nastavení parametrů jednotlivých vstupních kanálů, nastavení zpoždění podle polohy poslechu, vyladění výhybek a ekvalizérů pro každý výstupní kanál; to jsou jen některé z operací, které mohou být spravovány PC softwarem založeným na platformě Windows (XP, Vista, 7,8, 10) pro použití ve standardním nebo expertním režimu.

Software je k dispozici v angličtině, italštině, němčině, ruštině, čínštině, japonštině, korejštině. Uživatel si může vybrat jazyk a změna se použije v rozevíracích nabídkách, stejně jako ve zprávách kontextové nápovědy. Počet dostupných jazyků se zvýší jakmile budou dostupné aktualizace ke stažení z portálu Bit Drive (www.bitDrive.it).

Dodaný DRC HE umožňuje ovládání hlavního systému bez použití PC. Díky tomuto zařízení, které je instalováno v ergonomické poloze v přístrojové desce automobilu, může uživatel vybrat mezi dvěma konfiguracemi „ladění“ dříve uloženými pomocí softwaru; vybrat zdroj z hlavního, pomocného a optického digitálního vstupu; nastavení hlavních funkcí systému (hlasitost, vyvážení, fader a hlasitost subwooferu).

 • 2-kanálový AUX RCA vstup
 • 4-kanálový vysokoúrovnostní vstup
 • Optický digitální vstup
 • 8-kanálový RCA výstup
 • Výstup defaultně nastaven FRONT TW L/R, FRONT WF L/R REAR L/R, SUB, CENTER
 • Frekvenční rozsah: 10 - 22000 Hz Harmonické zkreslení THD: 0.005 %
 • Odstup Signál/Šum: 105 dB
 • Nastavitelné výhybky v 68 krocích v rozpětí 20 - 20000 Hz
 • Nastavitelné časové korekce
 • Nastavitelný Phase Shift
 • Nastavitelné strmostí 6-24 dB/Oktávu
 • 31-pásmový ekvalizér
 • Volně stažitelný ovládací software kompatibilní s OS Windows
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.