Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Dvojitá koncovka výfuku na levou stranu, kulatá 2x 89 mm s pertlem, opálená titan look, pro navaření

Univerzální dvojitá kulatá koncovka výfuku pro navaření na levou (řidičovu) stranu vozu o průměru 2x 89 mm. Koncovka je opatřena pertlem, což jí dodává decentní a elegantní vzhled a vnitřní tlumicí vložkou. Koncovka je navíc vyvedena v moderním vzhledu opáleného titanu.Celý popis

3 290
Cena je včetně DPH
Kód: B4006
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Univerzální dvojitá kulatá koncovka výfuku pro navaření na levou (řidičovu) stranu vozu o průměru 2x 89 mm. Koncovka je opatřena pertlem, což jí dodává decentní a elegantní vzhled a vnitřní tlumicí vložkou. Koncovka je navíc vyvedena v moderním vzhledu opáleného titanu.

Parametry koncovky:
Tvar koncovky: dvojitá kulatá, zkosená
Montážní strana: levá
Průměr: 2x 89 mm
Vstupní průměr: 57 mm
Celková délka: 249 mm
Celková šířka: 182 mm
Pertlování: ano
Barva: leštěná s opáleným koncem (titan look)
Způsob uchycení: navařením

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.