Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Elektronicky ovládaný stavitelný podvozek KW DDC ECU pro Audi, A3 (8P), vč. Sportback, 2WD prům. tlum. 55mm, zatížení PN do 1106-1170kg

Elektronicky ovládaný stavitelný podvozek KW Automotive DDC ECU (Dynamic Damping Control, Electronic Cntrol Unit) pro Audi, A3 (8P), vč. Sportback, 2WD prům. tlum. 55mm, rok výroby 03/03-, zatížení přední/zadní nápravy 1106-1170 kg/ 1005 kg, výkon motoru 100-147 kW, snížení přední/zadní nápravy 35-65 mm/ 35-65 mm.

Podvozky DDC ECU vznikly jako inteligentní podvozkové řešení v rámci programu KW iSuspension. Dávají vám možnost rozdělit tuhost tlumení podvozku do tří režimů a tím přizpůsobit charakter vozu konkrétnímu požadavku, ať už máte před sebou dlouhou cestu po dálnici nebo se chystáte na závodní trať.Celý popis

81 967 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: KW
Kód: 39010003
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Podvozky DDC ECU vznikly jako inteligentní podvozkové řešení v rámci programu KW iSuspension. Dávají vám možnost rozdělit tuhost tlumení podvozku do tří režimů a tím přizpůsobit charakter vozu konkrétnímu požadavku, ať už máte před sebou dlouhou cestu po dálnici nebo se chystáte na závodní trať. Adaptivní tlumiče KW DDC ECU kombinují možnost plynulého nastavení výšky pomocí závitu a volbu nastavení tuhosti tlumičů ve třech krocích jednoduchým stisknutím tlačítka přímo z místa řidiče.

Každá sada podvozku KW DDC je dodávána včetně elektroinstalace a mechanického spínače pro změnu jízdních režimů v krocích "Comfort", "Sport" a "Sport+". Podvozek můžete navíc dále doplnit W-LAN bezdrátovým modulem, který vám umožní tuhost podvozku měnit pomocí mobilní aplikace. Mimo to můžete paletu jízdních režimů dále rozšiřovat a přizpůsobit ji svým požadavkům.

Všechny podvozky KW DDC jsou vyráběny nerezovou technologií "Inox line" pro maximální životnost a odolnost proti vnějším vlivům. Každá sada se vyrabí v sídle společnosti v Fichtenbergu v Německu a během výrobního pocesu je každá tato sada podrobena rozsáhlým zátěžovým testům.

Základní vlastnosti podvozků KW Automotive DDC ECU:
- nahrazuje standardní tlumiče novými adaptivními tlumiči KW s elektronicky stavitelnou tuhostí
- tři varianty nastavení tlumičů (Comfort, Sport, Sport +) v základní verzi
- možnost rozšíření o bezdrátový W-LAN modul, díky kterému se dá podvozek ovládat dálkově
- mobilní aplikace, která vám umožňuje vytváření vlastních jízdních režimů
- kompatibilní s iPhone, iPod touch nebo iPad
- individuální nastavení přední a zadní nápravy, možné pozvolna (+/-1%) nebo v jednotlivých krocích (+/-10%)

Parametry:
Typ vozu:Audi, A3 (8P), vč. Sportback, 2WD prům. tlum. 55mm
Rok výroby: 03/03-
Výkon motoru: 100-147 kW
Homologovaný rozsah snížení přední / zadní nápravy: 35-65 mm/ 35-65 mm
Maximální povolené zatížení přední / zadní nápravy: 1106-1170 kg/ 1005 kg

Technické poznámky:
2. Podvozek výškově stavitelný na obou nápravách. Vpředu se nastavení výšky provádí pomocí závitu na tlumiči. Vzadu se snížení provádí pomocí sportovní pružiny a snižovací misky.
37. U vozů s elektronicky ovládanými tlumiči je třeba se přesvědčit, že je toto ovládání odpojené. Konkrétní odpojovací sady jsou v nabídce KW. Pro bližší informace nás kontaktujte.
57. Pouze pro vozidla s průměrem svorky na předním tlumiči 55 mm.

O výrobci:
Společnost KW Automotive GmbH je ztělesněním špičkových podvozkových produktů pro tuningové i závodní vozy po celém světě. Společnost KW byla založena v roce 1995 a k dnešnímu dni zaměstnává přes 200 lidí a celková plocha výrobních a skladovacích prostor čítá více než 23.000 m2 plochy.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je oficiálním distributorem podvozkových komponentů KW v ČR.Doporučené příslušenství

KW klíčenka
KW klíčenka
169,- Kč


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.