Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

ETS Extreme Turbo Systems intercooler pro Ford Focus 3 RS

Intercooler ETS je nejsnazší cestou ke zvýšení výkonu vašeho Fordu Focus 3 RS pomocí eliminace nasávání zbytečně horkého vzduchu. Nadměrně teplý vzduch drasticky ovlivňuje výkon vašeho vozu. Řídicí jednotka Fordu Focus 3 RS mění časování motoru na základě informace o teplotě nasávaného vzduchu a může tak podle potřeby redukovat výkon vozu. Výkonnější intercooler ETS s větší kapacitou tento jev potlačuje.Celý popis

22 806 Kč
Cena je včetně DPH
Barva intercooleru:
Vyberte barva intercooleru:
Stříbrný
22 806 Kč
Černý
28 420 Kč
Červený
28 420 Kč
Modrý
28 420 Kč
Zlatý
28 420 Kč
Fialový
30 356 Kč
Značka: ETS
Kód: ETS-Focus-RS-IC
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Intercooler ETS Extreme Turbo Systems využívá velkého 4" silného jádra, díky kterému dokáže snížit teplotu nasávaného vzduchu až o 35%. Jeho montáží tak nejen získáte vyšší výkon z vašeho Fordu Focus 3 RS, dodáte mu potenciál pro další úpravy, ale hlavně potlačíte nežádoucí jev, kdy řídicí jednotka vozu uměle snižuje výkon motoru při překročení daných hodnot teploty nasávaného vzduchu.

Montáž tohoto intercooleru nevyžaduje žádné řezání nebo vrtání. Montáž se provádí na originální montážní místa. V případě zájmu je možné intercooler objednat se zvětšeným jádrem o síle 5". Tato aplikace je pak vhodná pro čistě závodní účely a vyžaduje již úpravu nárazníku a čela vozu.

Jedním z designových znaků intercoolerů ETS Extreme Turbo Systems je možnost dodání v mnoha barevných variantách s volitelným logem ETS nebo bez něj. Díky tomu můžete intercooler dokonale sladit s barvou vozu nebo dalšími doplňky.

Základní vlastnosti:
- jádro o rozměru 660 x 222 x 101 mm (varianta street se 4" tloušťkou jádra)
- přímá náhrada za originální intercooler
- není vyžadováno žádné dodatečné vrtání nebo řezání
- vstup/výstup do intercooleru o rozměru 63,5 mm (2,5")
- redukce teploty nasávaného vzduchu v průměru 35%
- vyrobeno v USA
- dostupné v barvách: stříbrná, černá, modrá, zlatá, červená nebo fialová
- možnost dodat intercooler s logem ETS nebo bez něj

Naše společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem intercoolerů ETS do ČR.

Parametry a specifikace

Typ produktu
Intercooler
Značka vozu
Ford
Model
Focus

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.