Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Eventuri karbonové sání pro BMW X3M (F97)

Špičkový karbonový kit sání Eventuri pro BMW X3M (F97) / X4M (F98) integrovaný v krytu motoru a doplněný o karbonové nasávací difuzory pro vedení vzduchu od masky chladiče.Celý popis

Značka: Eventuri
Kód: EVE-FX34M-CF-INT
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Ačkoliv je sání pro BMW X3M / X4M na první pohled nevzhledné, jedná se o chytře navržený způsob přívodu vzduchu do motoru. Vedení vzduchu od filtrů k turbodmychadlu je velmi přímé a nemění směr, jako tomu bývá u konvenčních airboxů sání. V tomto případě se tedy Eventuri spíše než na kompletní změnu vedení vzduchu a výměnu airbocu zaměřilo na vylepšení stávajícího řešení s ohledem na lepší propustnost vzduchu a efektivnější izolaci proti prostupování tepla do sání. Tovární filtry jsou tak nahrazeny sportovními filtry s lepší propustností při zachování špičkových filtračních schopností. Snížení teploty nasávaného vzduchu pak pomáhají karbonové difuzory umístěné za maskou chladiče, které k filtrům přivádějí dostatek čerstvého vzduchu. Posledním dílem je pak karbonový kryt motoru, který sice nemá vliv na výkon samotného sání, ale podporuje jeho výraznější zvuk a také vypadá skvěle v motorovém prostoru.

Karbonový kit sání pro BMW X3M (F97) / BMW X4M (F98)

Karbonový kit sání Eventuri pro BMW X3M / X4M

Sada se skládá z těchto dílů:
- karbonový kryt motoru
- karbonové difuzory nasávání vzduchu (2x)
- sportovní vložka vzduchového filtru (4x)
- laserem řezané držáky z nerezové oceli

Karbonový kryt motoru

Kryt motoru Eventuri je vyroben ze 100% prepreg karbonu a svými rozměry přesně kopíruje tovární díl. Nad krytem motoru není v motorovém prostoru dostatek místa pro jeho zvětšení. Navíc by taková úprava narušila přímé vedení vzduchu do motoru. Díky své konstrukci z karbonu je ale nový kryt tenčí a lehčí a dává tak vyniknout zvukovému projevu vozu.

Sportovní vzduchové filtry

Eventuri přepracovalo vložky vzduchových filtrů, které jsou nově nahrazeny vysoce propustnými sportovními filtry se špičkovými filtračními schopnostmi. Netkaná textilie, která tvoří filtrační médium je chráněna a tvarována pomocí mřížky z nerezové oceli. Vnější okraj je tvořen rámem z urethanu, který přesně pasuje do továrních pouzder a utěsňuje okolí filtrů.

Karbonové difuzory za masku chladiče

Posledním karbonovým dílem z kitu sání Eventuri pro BMW X3M / X4M je dvojice difuzorů umístěných za maskou chladiče (ledvinami). Tyto difuzory slouží jako lapače čerstvého vzduchu, který je přiváděn do airboxu a pomáhá snižovat teplotu nasávaného vzduchu.

Parametry a specifikace

Značka vozu
BMW
Model
X3M
Typ vozu
F97

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.