Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Eventuri karbonový kryt motoru pro BMW M3 F80 (14-18) / M4 F82, F83 (2014+), Barva červený kevlar

Náhrada originálního plastového krytu motoru vyrobená britskou společností Eventuri kompletně z prepreg karbonu, stejně jako Eventuri karbonové kity sání. Na výrobu dílu není použit žádný sklolaminát.Celý popis

24 176
Cena je včetně DPH
Barva

černý karbon
21 236 Kč

červený kevlar
24 176 Kč

modrý kevlar
24 176 Kč

žlutý kevlar
24 176 Kč
Značka: Eventuri
Kód: EVE-F8XM-KV-ENG-RED
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Náhrada originálního plastového krytu motoru vyrobená britskou společností Eventuri kompletně z prepreg karbonu, stejně jako Eventuri karbonové kity sání. Na výrobu dílu není použit žádný sklolaminát.

Karbonový kryt opticky navazuje na karbonový kit sání Eventuri s označením EVE-F8XM a dokonale dokresluje agresivní vzhled motorového prostoru.

Na přání je možné díl vyrobit také z barevného kevlaru. O aktuální dostupnosti a ceně se, prosíme, informujte před objednáním.

Parametry a specifikace

Značka vozu
BMW
Model
F80 M3, F82/F83 M4

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.