Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Exkluzivní dvoudílné ALU kolo Work EMITZ

Exkluzivní dvoudílné kolo Work EMITZ se skládá z vnějšího barelu kola s límcem a středu kola s paprsky. Tyto dva díly jsou vzájemně sesazeny dle požadovaného zálisu (ET) a poté z bezpečnostních důvodů svařeny dohromady.

Kolo Work EMITZ je v základu nabízeno s leštěným límcem a základních provedeních středu, černé (BP) nebo chromové (C). Dálé si můžete vybírat z dalších povrchových úpravy límce a středu a za příplatek si můžete vybírat z barevných úprav Clear Color. Kolo je také možné doplnit řadou originálních doplňků a úprav.

Uvedená cena je za 1 ks kola v uvedeném rozměru. Cena neobsahuje středovou pokličku a kolové šrouby/matice (lze objednat zvlášť viz. doporučené příslušenství).Celý popis

Dostupné rozměry:
19"
7,5" x 19"
8" x 19"
8,5" x 19"
9" x 19"
9,5" x 19"
10" x 19"
10,5" x 19"
11" x 19"
11,5" x 19"
12" x 19"
12,5" x 19"
20"
8" x 20"
8,5" x 20"
9" x 20"
9,5" x 20"
10" x 20"
10,5" x 20"
11" x 20"
11,5" x 20"
12" x 20"
12,5" x 20"
 
21"
8,5" x 21"
9" x 21"
9,5" x 21"
10" x 21"
10,5" x 21"
11" x 21"
11,5" x 21"
12" x 21"
12,5" x 21"
 
 

Dostupné barevné varianty:
černá
chromová
černá/clear zlatá
černá/clear červená
černá/clear modrá
černá/clear bronzová
černá/clear černá
Cena od: 19 058 Kč

 

Logo Work Wheels JapanVšechny kola Work Wheels jsou vyráběna v Japonsku a jsou kompatibilní s většinou originálních snímačů tlaku v pneumatikách (TPMS). Uvedená cena obsahuje 1ks ALU kola v daném rozměru bez příslušenství. Požadovanou variantu středové pokličky, případně dalšího příslušenství naleznete v doporučených produktech.


POZOR: Míra prohnutí paprsků vychází z rozměru kola, zejména šířky a zálisu. Nejedná se o volitelný parametr.
 

Kola Work Wheels jsou nabízena v několika stupních konkávnosti, která vychází z dostupných rozměrů kola, zejména šířky a zálisu (ET). Dále je konkávnost kola ovlivňována aplikací pro konkrétní typ vozu, respektive jeho brzdovou soustavu, kdy musí paprsky poskytnout bezpečný prostor pro pohyb kolem brzdového třmenu. U mnoha vozů jsme schopni nakonfigurovat konkávnost kol ve spolupráci s výrobcem. Ve výjimečných případech je třeba předat výrobci informace o rozměru brzdové soustavy (zejména pokud došlo k jejímu upgradu), abychom mohli potvrdit použitelnost kol pro daný vůz.

 

alu-kolo-work-emotion-t7r-profil-kola


Konstrukce dvoudílného kola Work:


Konstrukce dvoudílného kola Work Meister

Dvoudílná kola Work jsou složena ze dvou samostatných dílů:
- vnějšího límce s vnitřním barelem
- středu kolaStřed kola je zapuštěn v barelu tak, aby kolo dosáhlo požadovaného zálisu (ET) a poté spojen s barelem vařeným spojem.Velikost límce v tomto případě souvisí se šířkou kola a zálisem (ET). Díky variabilitě profilu kola je možné tvar paprsků přizpůsobit velikosti brzdové soustavy.Při objednání kol bude přímo s výrobcem konzultován vhodný profil kola pro váš vůz vzhledem k brzdové soustavě. V případě, že nebude váš vůz v databázi Work Wheels, bude vhodný tvar středového disku zvolen na základě přeměření brzdové soustavy přímo na voze. Formulář pro přeměření brzdové soustavy neleznete v sekci "ke stažení" v tomto detailu produktu.

 

Program individualizace Work CUSTOM ORDER PLAN:

Kromě základního barevného provedení je možné dodat kolo s límcem v dalších 8 odstínech a to vždy v lesklém, matném nebo drážkovaném provedení. Kromě barelu je možné dodat také paprsky v mnoha nadstandardních odstínech barev. Za tyto barvy není účtován příplatek, ale je třeba počítat s delší dobou dodání.

Dostupné barevné úpravy límce a barelu:

  • bronzový drážkovaný
  • bronzový matný
  • bronzový lesklý
  • černý drážkovaný
  • černý matný
  • černý lesklý
  • leštěný drážkovaný
  • broušený
  • leštěný

POZOR: Volitelné povrchové úpravy nejsou kompatibilní se všemi volitelnými rozměry a barevnými kombinacemi. V případě zájmu o jiné než základní provedení límce bude jeho dostupnost ověřena u výrobce vzhledem k ostatním parametrům kola.

Možná barevná provedení límců kol Work Meister

Individuální laserování loga přímo na límec:

Pokud hledáte pro své kolo něco opravdu speciálního, můžete sáhnout po efektním laserovém gravírování, kdy můžete na límec kola umístit některé z holografických log. Toto logo může být dle rozměru límce vyvedeno v rozměrech buď 60 mm x 120 mm nebo 120 mm x 120 mm. Na každé kolo je možné umístit jedno nebo dvě loga, která budou vylaserována do povrchu límce. Ten může být v libovolném barevném provedení a povrchu. Příplatek za tuto úpravu je počítán individuálně dle rozměru a náročnosti.

Laserování loga na límec kola Work Meister

Pokud Vám ani tato barevná provedení nestačí máme pro Vás další! Můžete si také vybírat za příplatech z nadstandardních barev Clear Color. Díky této volbě můžete svá kola Work odlišit od běžné produkce a barevně přizpůsobit vašim požadavkům.

Barevná paleta Clear Color:

work-wheels-barevna-paleta-clear-color-cj
O společnosti:

Výrobce Work Wheels se soustředí na výrobu kol, kde finální rozteč a povrchová úprava odpovídá individuálnímu přání zákazníka. Kola Work tak vznikají z velké části jako polotovar, který je až po zadání objednávky dokončen dle vámi zadaných parametrů. Work Wheels vám tak dává velkou svobodu při výběru a kola je díky tomu možné aplikovat na širší paletu vozů.

 

Samotná historie značky Work Wheels sahá až do roku 1977 kdy byla založena Takeshim Tanakou v Japonsku, kde firma sídlí dodnes. Nyní je veškerá výroba kol Work Wheels soustředěna ve čtyřech továrnách, kdy každá má své konkrétní zaměření. Kola Work Wheels se tak po celou svou historií mohla a stále mohou pyšnit tím, že jsou 100% vyráběna v Japonsku.

 

Továrna Okayama 1
(Mimasaka city, Okayama)
Továrna Okayama 2
(Mimasaka city, Okayama)
Továrna Sakai
(Sakai city, Osaka)
Továrna Shiki
(Yao city, Osaka)
Továrna Work Wheels Okayama 1 Továrna Work Wheels Okayama 2 Továrna Work Wheels Sakai Továrna Work Wheels Shiki

 

Díky obrovským zkušenostem s výrobou kol všech možných konstrukcí jsou dnes komponenty Work Wheels (zejména barely pro vícedílná kola) využívány věhlasnými úpravci po celém světě pro jejich precizní zpracování, vysokou kvalitu a dokonalý vzhled.
 

Naše společnost Escape6 je přímým dovozcem litých kol Work Wheels z Japonska do ČR.

work emitz

work emitz

work emitz

work emitz

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.