Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Exkluzivní dvoudílné kované ALU kolo BC Forged HCA163

Exkluzivní zakázkově vyráběné dvoudílné kolo BC Forged HCA163 vyrobené z kovaného hliníku 6061-T6. Díky individuální výrobě je možné vašim potřebám přizpůsobit rozměr kola, jeho zális i barvy jednotlivých dílů (límec, střed, vnitřní barel, obvodové šrouby apod.). Dvoudílná konstrukce kola umožňuje maximální přizpůsobení vašim představám a vkusu, jelikož je možné upravit povrchovou úpravu každého dílu samostatně.

Finální povrchovou úpravu můžete vybírat z mnoha odstínů práškových i krystalových barev, které podtrhují dokonalé zpracování a mechanické opracování každého kola. Všechna kola BC Forged jsou také připravena pro použití snímačů tlaku v pneumatikách (TPMS).Celý popis

Cena od: 37 281 Kč

 
Dostupné rozměry:
18"
8" x 18"
8,5" x 18"
9" x 18"
9,5" x 18"
10" x 18"
10,5" x 18"
11" x 18"
11,5" x 18"
12" x 18"
12,5" x 18"
13" x 18"
13,5" x 18"
14" x 18"
19"
8" x 19"
8,5" x 19"
9" x 19"
9,5" x 19"
10" x 19"
10,5" x 19"
11" x 19"
11,5" x 19"
12" x 19"
12,5" x 19"
13" x 19"
13,5" x 19"
14" x 19"
20"
8" x 20"
8,5" x 20"
9" x 20"
9,5" x 20"
10" x 20"
10,5" x 20"
11" x 20"
11,5" x 20"
12" x 20"
12,5" x 20"
13" x 20"
13,5" x 20"
14" x 20"
21"
8" x 21"
8,5" x 21"
9" x 21"
9,5" x 21"
10" x 21"
10,5" x 21"
11" x 21"
11,5" x 21"
12" x 21"
12,5" x 21"
13" x 21"
13,5" x 21"
14" x 21"
22"
8" x 22"
8,5" x 22"
9" x 22"
9,5" x 22"
10" x 22"
10,5" x 22"
11" x 22"
11,5" x 22"
12" x 22"
12,5" x 22"
13" x 22"
13,5" x 22"
14" x 22"
23"
9" x 23"
9,5" x 23"
10" x 23"
10,5" x 23"
11" x 23"
11,5" x 23"
12" x 23"
12,5" x 23"
 
 
 
 
 

Dostupné barevné varianty:
bronzová lesklá
černý chrom
bronzová matná
šedá lesklá
šedá matná
černá lesklá
černá matná
stříbrno-šedá
bez povrchové úpravy
jantarová
broušená
černá broušená
šedá broušená
bronzová broušená
zlatá broušená
modrá
černá broušená tmavá
červená
bílá
bronzová broušená champagne
modrá broušená
červená broušená
hnědá broušená
oranžová broušená
zelená broušená
zlatá broušená světlá
rose gold broušená
jantarová broušená

Každé kované kolo BC Forged je vyrobeno dle konkrétních parametrů, které zadává nebo potvrzuje přímo zákazník, a které svými parametry odpovídají použití na konkrétním voze. Kovaná kola BC Forged lze přizpůsobit v mnoha parametrech:
- průměr kola (v rozmezí daném výrobcem kol)
- šířka kola (v rozmezí daném výrobcem kol)
- zális (ET)
- rozteč (pro použití na daném vozidle)
- povrchová úprava (u vícedílných kol pro každý díl samostatně)
- provedení a barva středové pokličky
- vroubkování styčné plochy s pneumatikou (viz níže) TATO ÚPRAVA NENÍ OBSAŽENA V ZÁKLADNÍ CENĚ KOLA
- frézování středové díry pro použití originální středové pokličky TATO ÚPRAVA NENÍ OBSAŽENA V ZÁKLADNÍ CENĚ KOLA
- úprava kola pro použití centrální matice TATO ÚPRAVA JE KOMPATIBILNÍ POUZE S CENTRÁLNÍM ADAPTÉREM BC FORGED (nebo je možné ji provézt pro vozy, které jsou již originálně vybaveny centrální maticí jako Porsche GT3 RS apod.)

Uvedená cena je za jeden kus kovaného kola ve zvoleném barevném provedení včetně středové pokličky ze stejného materiálu a ve zvoleném odstínu a kolového ventilku s logem BC Forged. Cena je platná při objednání sady 4 ks kol a nezahrnuje příplatkovou mechanickou úpravu (např. vroubkování styčné plochy s pneumatikou) nebo nadstandardní barevné lakování (například černý chrom).

Technická poznámka: Míra prohloubení středu kola (Deep Concave Design) je ovlivněna rozměry kola, zejména šířkou a zálisem (ET) a potřebným prostorem pro brzdový systém vozu. Nejedná se tedy o volně volitelný parametr. Profil každého konkrétního kola na daný vůz je vždy dodán před finálním potvrzením objednávky.

Profily prohloubení kovaných vícedílných kol BC Forged


Každé dvoudílné kolo BC Forged je kompletováno z barelu (zahrnuje vnitřní barel kola + vnější límec) a středové části (hvězdice s paprsky kola), přičemž oba díly jsou vyrobeny z leteckého kovaného hliníku 6061-T6 na těch nejmodernějších CNC strojích. Každému detailu kola je věnována maximální péče díky čemuž můžete na kole najít mnoho exkluzivních detailů jako jsou viditelné broušení u Crystal barevných provedení, kaskádových výbrusů v prostoru mezi paprsky nebo frézovaného loga BC.

Možnosti individuálních úprav:

1. Barevné provedení
U vícedílných kovaných kol BC Forged máte možnost vybírat ze široké škály barev, které jsou pak použity pro jednotlivé díly (vnější límec, vnitřní barel, střed kola, obvodové šrouby - pokud jsou viditelné):

• lesklé (s čirým lesklým lakem)
• matné (práškový lak se strukturou)
• broušené (kartáčovaný hliník s čirým lakem v několika variantách ztmavení)
• krystalové barvy (transparentní lakování odhaluje strukturu opracovaného hliníku a přitom zbarvuje kolo do požadovaného odstínu)
• black chrom (galvanicky chromované s kouřovým efektem)
• leštěný povrch (pouze pro vnější límec a pouze v kombinaci s vnitřním barelem v černém laku nebo Original aluminium povrchu s čirým lakem)
 

Barevná paleta povrchových úprav kol BC Forged


2. Středové pokličky

Pro každé kolo si můžete zvolit pokličku, která se svým stylem nejlépe hodí k profilu kola a k vaší představě o finálním vzhledu. Pokličky jsou stejně jako kolo frézovány z kovaného hliníku a v případě lakovaných pokliček jsou lakovány stejnou technologií jako celé kolo. Aby nedocházelo k mechanickému poškození povrchu při nasazení a demontáži pokličky, jsou v kole zajištěny dvojicí gumových těsnění.

Na výběr jsou následující varianty středových pokliček:
• chromovaná poklička s červeným erbem
• CNC frézovaná poklička v barvě dle výběru
• 3D CNC (vystouplá) frézovaná poklička v barvě dle výběru
• CNC frézovaná poklička v barvě dle výběru s vybroušeným logem BC Forged

Na přání je možné u vybraných vozů upravit kolo pro použití originální středové pokličky. Tato volba je oblíbená v případě, že toužíte po individuálním designu kol, ale přejete si zachovat originální vzhled vozu bez dalších log a znaků.

  

3. Barevné provedení obvodových šroubů

U modelů vícedílných kol, které mají viditelné obvodové šrouby, máte možnost si zvolit jedno ze čtyř provedení těchto šroubů. Vybírat můžete ze šroubů nerezových, černých, zlatých a šroubů s opáleným titanovým vzhledem. Na žádnou z těchto variant se nevztahuje příplatek - všechny barvy šroubů jsou již zahrnuty v základní ceně kola.

Barevné varianty obvodových šroubů vícedílných kol BC Forged

 

4. Vroubkování v místě styčné plochy kola s pneumatikou:

Tato úprava je vhodná pro závodní vozy a vozy s extrémním výkonem, kdy během ostrých rozjezdů hrozí vzájemné protočení mezi pneumatikou a kolem. Vroubkování zajistí pevné usazení pneumatiky a její fixaci i při vysokém namáhání, ke kterému dochází zejména při ostrých rozjezdech nebo při sprintpvacích závodech (Drag race).
POZOR: Tato úprava není zahrnuta v základní ceně kola a standardně je kolo dodáváno bez tohoto vroubkování.

 

Vroubkování styčné plochy kola s pneumatikou

 

Proč zvolit pro Váš vůz právě kovaná kola BC Forged?

• Vzhledem k tomu, že jsou kovaná kola BC Forged vyráběna na zakázku pro konkrétní vůz, je možné jejich rozměry, vzhled i barvy zcela přizpůsobit Vašim přáním čímž máte jedinečnou příležitost vtisknout Vašemu vozu jedinečný vzhled, který odráží Vaší osobnost.
• Kovaná kola BC Forged jsou vyráběna precizním CNC obráběním kovaného hliníku T6061 na těch nejmodernějších CNC strojích. Každé kolo se tak vyznačuje minimální hmotností a zároveň extrémní odolností. Nízká hmotnost má pozitivní vliv na ovladatelnost vozu a brzdný účinek.

Možnosti použití kol BC Forged:

Kovaná kola BC Forged splňují i ty nejpřísnější požadavky na kvalitu a přesnost a jsou tak vhodná pro použití i na těch nejvýkonnějších supersportech. Díky téměř nekonečným možnostem individualizace rozměrů kol BC Forged je možné tato kola použít na téměř jakémkoliv voze od zcela běžných až po sportovní vozy včetně vozidel s keramickými či karbonovými brzdami.

 
Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem exkluzivních a zakázkově vyráběných kovaných kol BC Forged do ČR.

 

Dvoudílná kovaná kola BC Forged na voze Audi RS3
 

Kovaná dvoudílná kola BC Forged na voze Corvette
 

Kovaná dvoudílná kola BC Forged na voze Mercedes Benz
 

Kovaná dvoudílná kola BC Forged na voze Mini R60
 

Kovaná dvoudílná kola BC Forged na voze Audi TT
 

Kovaná dvoudílná kola na voze Mercedes Benz C63 AMG
 

Kovaná dvoudílná kola BC Forged na voze BMW M3 Cabrio

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Zobrazit plnou verzi