Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Exkluzivní třídílné ALU kolo Work Equip E05

Exkluzivní třídílné kolo Work Equip E05 se skládá ze tří jednotlivých dílů z vnějšího límce, vnitřního barelu a středu kola s paprsky. Tyto tři díly jsou vzájemně sesazeny dle požadovaného zálisu (ET) a poté z bezpečnostních důvodů svařeny dohromady (vybrané modely jsou vzájemně šroubované bez pevného svařovaného spoje). Střed tohoto kola s pěti paprsky je kovaný s vysoce kvalitní povrchovou úpravou pro dosažení sportovního vzhledu. Rozměry 24/22/19" mají kovaný střed a kolo v rozměru 20" je celokované.

Kolo Work Equip E05 je v základu nabízeno chromové (SC), lesklé stříbrné (CBS), matné stříbrné (CF), černé (SKA/B) nebo leštěné stříbrné (BBF). Dále si můžete vybírat z dalších povrchových úprav límce, barelu a středu viz. níže.

Uvedená cena je za 1ks kola v uvedeném rozměru. Cena neobsahuje středovou pokličku a kolové šrouby/matice (lze objednat zvlášť viz. doporučené příslušenství).Celý popis

Dostupné rozměry:
19"
7,5" x 19"
8" x 19"
8,5" x 19"
9" x 19"
9,5" x 19"
10" x 19"
10,5" x 19"
11" x 19"
11,5" x 19"
12" x 19"
12,5" x 19"
13" x 19"
13,5" x 19"
14" x 19"
14,5" x 19"
15" x 19"
20"
7,5" x 20"
8" x 20"
8,5" x 20"
9" x 20"
9,5" x 20"
10" x 20"
10,5" x 20"
11" x 20"
11,5" x 20"
12" x 20"
12,5" x 20"
13" x 20"
13,5" x 20"
14" x 20"
14,5" x 20"
15" x 20"
22"
8" x 22"
8,5" x 22"
9" x 22"
9,5" x 22"
10" x 22"
10,5" x 22"
11" x 22"
11,5" x 22"
 
 
 
 
 
 
 
 
24"
8,5" x 24"
9" x 24"
9,5" x 24"
10" x 24"
10,5" x 24"
11" x 24"
11,5" x 24"
12" x 24"
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostupné barevné varianty:
chromová
lesklá stříbrná
matná stříbrná
černá
leštěná stříbrná
Cena od: 35 937 Kč

 

Logo Work Wheels Japan

 
Všechna kola Work Wheels jsou vyráběna v Japonsku a jsou kompatibilní s většinou originálních snímačů tlaku v pneumatikách (TPMS). Uvedená cena obsahuje 1ks ALU kola v daném rozměru bez příslušenství. Požadovanou variantu středové pokličky, případně dalšího příslušenství naleznete v doporučených produktech.
 

POZOR: Míra prohnutí paprsků vychází z rozměru kola, zejména šířky a zálisu. Nejedná se o volitelný parametr.


Kola Work Wheels jsou nabízena v několika stupních konkávnosti, která vychází z dostupných rozměrů kola, zejména šířky a zálisu (ET). Dále je konkávnost kola ovlivňována aplikací pro konkrétní typ vozu, respektive jeho brzdovou soustavu, kdy musí paprsky poskytnout bezpečný prostor pro pohyb kolem brzdového třmenu. U mnoha vozů jsme schopni nakonfigurovat konkávnost kol ve spolupráci s výrobcem. Ve výjimečných případech je třeba předat výrobci informace o rozměru brzdové soustavy (zejména pokud došlo k jejímu upgradu), abychom mohli potvrdit použitelnost kol pro daný vůz.
 

alu-kolo-work-emotion-t7r-profil-kola

Konstrukce třídílného kola Work:


Konstrukce třídílného kola Work Meister

Třídílná kola Work jsou skutečně složena ze tří jednotlivých dílů:
- vnějšího límce
- vnitřního barelu
- středu kola


Tyto díly jsou vzájemně spojeny pomocí pevnostních šroubů, jejichž barvu můžete při objednání kol specifikovat. Na výběr jsou šrouby nerezové, černé nebo zlaté.


Díky plnohodnotné třídílné konstrukci je možné přizpůsobit mnoho parametrů přímo potřebám daného vozu:
- zális kola (ET)
- velikost límce (souvisí s hodnotou ET a je omezen prostorem pro kolo vůči podběhu/podvozku a lemu blatníku
- profil kola (souvisí s rozměry brzdové soustavy)Při objednání kol bude přímo s výrobcem konzultován vhodný profil kola pro váš vůz vzhledem k brzdové soustavě. V případě, že nebude váš vůz v databázi Work Wheels, bude vhodný tvar středového disku zvolen na základě přeměření brzdové soustavy přímo na voze. Formulář pro přeměření brzdové soustavy neleznete v sekci "ke stažení" v tomto detailu produktu.

Program individualizace Work CUSTOM ORDER PLAN:

Kromě základního barevného provedení je možné za příplatek dodat kolo s barelem a límcem v dalších 8 odstínech (černý, bronzový nebo kartáčovaný a to vždy v lesklém, matném nebo drážkovaném provedení) a paprsky v mnoha nadstandardních odstínech včetně krystalických barev.

Dostupné barevné úpravy límce a barelu:

  • bronzový drážkovaný
  • bronzový matný
  • bronzový lesklý
  • černý drážkovaný
  • černý matný
  • černý lesklý
  • leštěný drážkovaný
  • broušený
  • leštěný


POZOR: Volitelné povrchové úpravy nejsou kompatibilní se všemi volitelnými rozměry a barevnými kombinacemi. V případě zájmu o jiné než základní provedení límce bude jeho dostupnost ověřena u výrobce vzhledem k ostatním parametrům kola.

Možná barevná provedení límců kol Work Meister

Možné nadstandardní lakování středu kol Work Emotion:

Kromě standardního standardních odstínů můžete pro svá kola Work Emotion vybírat ze 16 různých odstínů čítajících lesklé i matné varianty, a sladit tak dokonale kola s designem celého vozu. Za tato barevná provedení není běžně účtován příplatek oproti standardní verzi, ale je třeba počítat s delší dobou dodání v závislosti na dostupnosti středu kola v požadovaném rozměru.
 

Vzorník nadstandardních barev pro kola Work Meister


Individuální laserování loga přímo na límec:

Pokud však hledáte pro své kolo Emotion něco opravdu speciálního, můžete sáhnout po efektním laserovém gravírování, kdy můžete na límec kola umístit některé z holografických log. Toto logo může být dle rozměru límce vyvedeno v rozměrech buď 60 mm x 120 mm nebo 120 mm x 120 mm. Na každé kolo je možné umístit jedno nebo dvě loga, která budou vylaserována do povrchu límce. Ten může být v libovolném barevném provedení a povrchu.

Laserování loga na límec kola Work Meister

O společnosti:
Samotná historie značky Work Wheels sahá až do roku 1977 kdy byla založena Takeshim Tanakou v Japonsku, kde firma sídlí dodnes. Nyní je veškerá výroba kol Work Wheels soustředěna ve čtyřech továrnách, kdy každá má své konkrétní zaměření. Kola Work Wheels se tak po celou svou historií mohla a stále mohou pyšnit tím, že jsou 100% vyráběna v Japonsku.

 

Továrna Okayama 1
(Mimasaka city, Okayama)
Továrna Okayama 2
(Mimasaka city, Okayama)
Továrna Sakai
(Sakai city, Osaka)
Továrna Shiki
(Yao city, Osaka)
Továrna Work Wheels Okayama 1 Továrna Work Wheels Okayama 2 Továrna Work Wheels Sakai Továrna Work Wheels Shiki

 

Díky obrovským zkušenostem s výrobou kol všech možných konstrukcí jsou dnes komponenty Work Wheels (zejména barely pro vícedílná kola) využívány věhlasnými úpravci po celém světě pro jejich precizní zpracování, vysokou kvalitu a dokonalý vzhled.
 

Naše společnost Escape6 je přímým dovozcem litých kol Work Wheels z Japonska do ČR.

work equip e05

work equip e05

work equip e05

work equip e05

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.