Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
ÚVOD > EXTERIÉR > KOLA > FIFTEEN52

fifteen52

Historie americké společnosti Fifteen52 sahá až do roku 1996, kdy byla založena jako divize společnosti Joe Hoppen Motorsports. Sami sebe považují Fifteen52 spíše jako koncept než jako společnost s přesně specifikovanou nabídkou produktů. Zjednodušeně, jejich cílem je nabídnout zákazníkům nejen kola, ale způsob, kterým udělat ze svého vozu něco unikátního. V první řadě se jedná o skutečné automobilové nadšence, což můžete vnímat z každého aspektu jejich práce.


Zobrazuje se Vám 5 ze 5 produktů
Alu kolo Fifteen52 Formula GT
Kód: FIFTEEN52FORMGT
Alu kolo Fifteen52 Formula GT
Náš nejnovější design, Fifteen52 Formula GT, je převzatý z klasického závodního pavučinového vzhledu. Kolo je navrženo tak, aby bylo jak odolné, tak i lehké a dokázalo pojmout i rozměrnější brzdové třmeny a kotouče.
18" | 19" | 20"
od 8 143,- Kč
Detail
Dodání není dostupné
doprava zdarma
Alu kolo Fifteen52 Formula TR
Kód: FIFTEEN52FORMTR
Alu kolo Fifteen52 Formula TR
Fifteen52 Formula TR je naší interpretací klasického závodního pavučinového vzhledu, ale s rozšířením okrajem, který kolu dodává vzhled starších závodních kol, což se skvěle hodí právě na kola menších průměrů.
16"
od 6 631,- Kč
Detail
Dodání není dostupné
doprava zdarma
Alu kolo Fifteen52 R43
Kód: FIFTEEN52R43
Alu kolo Fifteen52 R43
S inverzním pětipaprskovým designem a pevnou stavbou je kolo Fifteen52 R43 synonymem pro pevnost.
19"
od 9 444,- Kč
Detail
Dodání není dostupné
doprava zdarma
Alu kolo Fifteen52 Tarmac
Kód: FIFTEEN52TARMAC
Alu kolo Fifteen52 Tarmac
Fifteen52 Tarmac je pravděpodobně nejznámějším designem v naší produkci. Toto kolo započalo naší spolupráci s ikonickým Kenem Blockem, když se objevilo na jeho 650-koňovém Fordu Fiesta se zveřejněním videa Gymkhana 4.
17" | 18" | 19"
od 7 387,- Kč
Detail
Dodání není dostupné
doprava zdarma
Alu kolo Fifteen52 Turbomac
Kód: FIFTEEN52TURBOMAC
Alu kolo Fifteen52 Turbomac
Jak jste mohli zaznamenat ve videu Gymkhana 6, kolo Fifteen52 Turbomac vzniklo ve spolupráci s Kenem Blockem. Jedná se o klasický pětipaprskový design obohacený ventilovaným okrajem, kde se dokonale potkává vzhled s funkčností.
17" | 18"
od 7 387,- Kč
Detail
Dodání není dostupné
doprava zdarma


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.