Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022
ÚVOD > EXTERIÉR > KOLA > MBDESIGN

mbDesign

mbDesign logoV Německu sídlící společnost mbDesign je jedním z nejvýraznějších evropských výrobců litých a kovaných kol. Jejich kola se vyznačují moderním designem a těží z vlastní práškové lakovny, kterou výrobce disponuje, díky čemuž je možné kola mbDesign objednat i v téměř libovolném odstínu včetně Candy nebo Neon barev.


Zobrazuje se Vám 7 ze 7 produktů
ALU kolo mbDESIGN KV1
Kód: KV1
ALU kolo mbDESIGN KV1
Ať už potřebujete koly obejmout obrovské brzdy nebo hledáte netradiční, ale přitom moderní design litého kola, mbDesign KV1 je odpovědí. Tato novinka představená na výstavě Essen Motor Show nyní nastoluje zcela nový trend mezi moderními litými koly.
19" | 20" | 22" | 23"
od 12 071,- Kč
Detail
Dodání na dotaz
doprava zdarma
ALU kolo mbDESIGN KV2
Kód: KV2
ALU kolo mbDESIGN KV2
Ať už potřebujete koly obejmout obrovské brzdy nebo hledáte netradiční, ale přitom moderní design litého kola, mbDesign KV2 je odpovědí. Tato novinka představená na výstavě Essen Motor Show nyní nastoluje zcela nový trend mezi moderními litými koly.
19" | 20"
od 15 369,- Kč
Detail
Dodání na dotaz
doprava zdarma
ALU kolo mbDESIGN KX1 konvexní
Kód: KX1
ALU kolo mbDESIGN KX1 konvexní
Ať už potřebujete koly obejmout obrovské brzdy nebo hledáte netradiční, ale přitom moderní design litého kola, mbDesign KX1 je odpovědí. Tato novinka představená na výstavě Essen Motor Show nyní nastoluje zcela nový trend mezi moderními litými koly.
20" | 21"
od 16 843,- Kč
Detail
Dodání na dotaz
doprava zdarma
ALU kolo mbDESIGN LV1
Kód: LV1
ALU kolo mbDESIGN LV1
Ať už potřebujete koly obejmout obrovské brzdy nebo hledáte netradiční, ale přitom moderní design litého kola, mbDesign LV1 je odpovědí. Tato novinka představená na výstavě Essen Motor Show nyní nastoluje zcela nový trend mezi moderními litými koly.
17" | 18" | 19" | 20"
od 11 931,- Kč
Detail
Dodání na dotaz
doprava zdarma
ALU kolo mbDESIGN LV2
Kód: LV2
ALU kolo mbDESIGN LV2
Ať už potřebujete koly obejmout obrovské brzdy nebo hledáte netradiční, ale přitom moderní design litého kola, mbDesign LV2 je odpovědí. Tato novinka představená na výstavě Essen Motor Show nyní nastoluje zcela nový trend mezi moderními litými koly.
19" | 20"
od 14 036,- Kč
Detail
Dodání na dotaz
doprava zdarma
ALU kolo mbDESIGN mb1
Kód: mb1
ALU kolo mbDESIGN mb1
Ať už potřebujete koly obejmout obrovské brzdy nebo hledáte netradiční, ale přitom moderní design litého kola, mbDesign mb1 je odpovědí. Tato novinka představená na výstavě Essen Motor Show nyní nastoluje zcela nový trend mezi moderními litými koly.
19"
od 10 527,- Kč
Detail
Dodání na dotaz
doprava zdarma
Kované magnéziové ALU kolo mbDESIGN MF1
Kód: MF1
Kované magnéziové ALU kolo mbDESIGN MF1
Kované magnéziové ALU kolo mbDesign MF1 nabízí až neuvěřitelně nízkou váhu a vysokou pevnost při zachování velice příznivé ceny.
18" | 19"
od 19 159,- Kč
Detail
Dodání na dotaz
doprava zdarma


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.