Shop roku 2017

Autožárovky

Nabízíme autožárovky a LED náhrady autožárovek všech dostupných patic pro osvícení exteriéru i interiéru Vašeho vozu. 

PIAA - špičkový japonský výrobce autožárovek využívá těch nejmodernějších technologií a materiálů pro získání potřebného odstínu (teploty) světla od brilantně bílých pro celodenní použití po výrazně žluté, které se nejlépe hodí do zhoršených povětrnostních podmínek. V nabídce tohoto výrobce také naleznete bílé žárovky do parkovacích světel nebo denního svícení, u kterých nehrozí riziko konfliktu s CanBus sběrnicí.

OSRAM - tradiční německý výrobce, který se zaměřuje na výrobu kvalitních autožárovek všech dostupných patic od hlavních světlometů, přes další venkovní osvětlení až po doplňkové interiérové osvětlení. V nabídce žárovek do hlavních světlometů najdete žárovky od extrémně svítivé při zachování příkonu až po žárovky s extrémně dlouhou životností.

Dále nabízíme LED diodové náhrady téměř všech dostupných žárovek na trhu. Najdete u nás i LED žárovky s integrovanými odpory pro bezproblémovou montáž i do moderních vozů se sběrnicí CanBus, kde můžou běžné LED žárovky způsobovat chybová hlášení nebo i nefunkčnost světel.

Více

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi