Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022
ÚVOD > EXTERIÉR > SPOILERY > KERSCHER

Kerscher

Kerscher Tuning je německá firma s dlouholetou tradicí při vývoji a výrobě tuningových dílů pro vozy Audi, BMW, Ford, Mercedes, Opel, Porsche a Volkswagen. Během let udávala trendy a přizpůsobuje se aktuálním trendům dodnes. V její nabídce tak naleznete jak kompletní nárazníky nebo rozšířené blatníky, tak i karbonové spoilery pro aktuální modely vozů.

Kompletní sortiment spoilerů a aerodynamických doplňků pro vozy Audi. Pokud zde...

A4 / S4 / RS4| Další...

Kompletní sortiment spoilerů a aerodynamických doplňků pro vozy BMW. Pokud zde...

Řada 1| Řada 2| Řada 3| Řada 4| Řada 5| Další...

Kompletní sortiment spoilerů a aerodynamických doplňků pro vozy Volkswagen....

Golf| Scirocco| Další...
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.