Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
ÚVOD > EXTERIÉR > SPOILERY > KERSCHER > BMW > ŘADA 1 > ŘADA 1 E82/E88 (182/1C)

Řada 1 E82/E88 (182/1C)

Německý úpravce Rieger nezapomíná se svými díly ani na zástupce bavorské automobilky. BMW 1 Coupé se dostalo od Riegera aerodynamického vylepšení v podobě předního spoileru s lipou, bočních prahových nástavců a zadního spoileru. Kromě předního spoileru si můžete uvedené díly objednat také v úpravě Carbon-look.

Jak je tomu v případě firmy Rieger pravidlem, s díly obdržíte také kompletní montážní materiál a homologaci TÜV, díky které bude použití těchto prvků na Vašem voze zcela v souladu s platnou legislativou. Kompletní sortiment firmy Rieger Vám dodává výhradní partner pro Českou republiku, společnost Escape6 s.r.o.!


Zobrazuje se Vám 2 ze 2 produktů
Nejprodávanější
Od nejdražšího
Od nejlevnějšího
Kerscher lipa s pravého karbonu pod originální přední nárazník pro BMW řady 1 (E82/E88) se sportovním paketem M
Kód: 3039501KER
Kerscher lipa s pravého karbonu pod originální přední nárazník pro BMW řady 1 (E82/E88) se sportovním paketem M
Kerscher lipa s pravého karbonu pod originální přední nárazník pro BMW řady 1 (E82/E88) se sportovním paketem M podtrhne sportovní vzhled Vašeho vozu.
8 970,- Kč
Koupit
Dodání 1-2 týdny
doprava zdarma
19 470,- Kč
Koupit
Dodání 1-2 týdny
doprava zdarma
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.