Shop roku 2017

Range Rover / Land Rover

Kompletní sortiment spoilerů a aerodynamických doplňků pro vozy Land Rover / Range Rover. Pokud zde nenaleznete doplňky, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat emailem či telefonicky.

Dynamický, agresivní, mladistvý a revoluční. Takový je Evoque, který stanovil zcela nové trendy v designu kompaktních SUV. Ale i zdánlivě dokonalé jde ještě vylepšit a zejména odlišit. S aerodynamickými díly z produkce belgického specialisty Caractere Exclusive ze z Evoqua stane skutečný lev salónů s puncem individuality a ještě větší dávkou dravosti.

Více ->

Range Rover je stálicí na automobilovém trhu. Jeho majestátnost nechá chladným jen málokoho a ten, kdo se stane majitelem tohoto aristokrata, je doslova pohlcen luxusem, precizně opracovanou kůží a dřevem, které často evokuje dojem, že snad ani nesedíte v automobilu, ale v luxusní jachtě. Range Rover je ale pořád ze staré školy a tak musí být zásahy do jeho kubistické karoserie provedeny velice...

Více ->

Již dlouho má dospělý Range Rover v nabídce značky svého menšího sourozence v podobě modelu Sport. Ten působí kompaktněji a mrštněji, přeci jen se nejedná o takový kolos jakým je nepřehlédnutelný Range Rover. Díky úpravě Caractere Exclusive se však i ze Sporta stane nepřehlédnutelný kousek, který viditelně vystupuje z davu a dělá z něj dospělejší vůz aniž by narušoval křivky originálního modelu....

Více ->

Velar je novým zástupcem rodiny britských SUV Range Rover. Pevně dodržuje linie vozů Range Rover, ale zároveň působí dynamicky a agresivně. Tento dojem nyní ještě více umocňuje sada nárazníků belgického specialisty na tuto značku, Caractere Exclusive. Všechny díly Caractere jsou vyrobeny ze špičkového pružného plastu PU-RIM a opatřeny evropskou homologací.

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi