Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Forge Motorsport boost pipe tlakové vedení k intercooleru pro Hyundai i30N

Zvětšené boost pipe vedení tlakového vzduchu Forge Motorsport z intercooleru do sání pro vozy Hyundai i30N a Hyundai Veloster N.Celý popis

7 099
Cena je včetně DPH
povrchová úprava

černá

přírodní hliník
Kód: FMBP4
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Poznámka: Toto vedení není kompatibilní s továrním intercoolerem. Je primárně určeno k použití s Forge Motorsport intercoolerem FMINT15 nebo s jiným aftermarket intercoolerem s průměrem výstupu 63-67 mm.

Originální výstupní boost pipe vedení z intercooleru dávala velký prostor k vylepšení. Forge Motorsport tak nejen, že zvětšil průměr na 70 mm (originální vedení má průměr 51 mm), ale doplnil ji o silikonové hadice pro napojení a 2x přírubu pro vstřikování vody a metanolu do sání. Tato úprava je tak v podstatě povinností pro každého, který má v úmyslu zvyšovat výkon svého vozu.

Tip: Pokud chcete zvýšit efektivitu nové boost pipe trubky, doporučujeme ji omotat reflektivní tepelně izolační páskou, která udrží co nejnižší teplotu nasávaného vzduchu.

  • trubka je dodávaná v černém nebo surovém hliníkovém povrchu
  • vedení vzduchu bez nežádoucích restrikcí
  • větší průchodnost vzduchu oproti továrnímu vedení
  • veškeré příruby jsou vyráběné na CNC
  • montáží boost pipe neriskujete zobrazení chybových hlášení nebo kontrolky závady motoru
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.