Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Forge Motorsport zkrácené řazení Short Shifter a Side Shifter pro Hyundai i30N/Veloster

Zkrácená řazení, tzv. Short shift nebo Quick shift efektivně zkracují dráhu potřebnou k zařazení požadovaného rychlostního stupně. Ocení je zejména sportovní řidiči a automobiloví nadšenci.Celý popis

3 228 Kč
Cena je včetně DPH
Kód: FMSS3
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

I30N a Veloster jsou velmi sportovní Hot Hatche, ale sportovní pocit může být snížen vůlí v řadící páce. Tato sada krátkého / rychlého řazení byla vyvinuta firmou Forge, která nabízí krátký, ostrý a precizní zážitek ze změny řazení.

Navrženo s černým stealth OEM stylem a jednoduchou nastavitelností, která vyhovuje individuálním potřebám řidiče.

Horizontální a vertikální pohyb mezi ozubenými koly může být nastaven na standardní nebo snížen o libovolné množství až na přibližně 50%.

Sada obsahuje:
1x FMSS3 sadu řazení
1x Dlouhý čep
1x Krátký čep
1x kulový čep

2x Matka
2x M8 Nyloc Šrouby
1x instalační manuál
1x samolepka

Naše společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem performance dílů Forge Motorsport do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.