Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

FOX koncový tlumič s dvojitým vyústěním na jedné straně 2x90mm (typ 17) pro Audi A3 (8P) Quattro, 3dv. 3.2 V6, r.v. 03-12, prům. výf. vedení 70mm

FOX koncový tlumič s dvojitým vyústěním na jedné straně 2x90mm z nerezové oceli pro Audi A3 (8P) Quattro, 3dv., rok výroby 03-12, s motorem 3.2 V6

Díl je určen na konkrétní vozidlo a montuje se jako náhrada za originální díl. Použití výfukových komponentů FOX dodá Vašemu vozu sytější sportovní zvuk, který však nepůsobí rušivě (ve většině případů je opatřen evropskou homologací) a díky použití kvalitní nerezové oceli také dosahuje dlouhé životnosti.

Naše společnost Escape6 je přímým oficiálním dovozcem výfukových systémů Fox do ČR.Celý popis

16 513 Kč
13 210 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Fox Sportauspuff
Kód: AU051127-152
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

FOX koncový tlumič s dvojitým vyústěním na jedné straně 2x90mm pro Audi A3 (8P) Quattro, 3dv. rok výroby 03-12

Specifikace:
Výfuková část: koncový tlumič s dvojitým vyústěním na jedné straně 2x90mm
Značka a model vozu: Audi A3 (8P) Quattro, 3dv.
Rok výroby: 03-12
Motorizace: 3.2 V6

Technická poznámky:POZOR: Díl je možné použít pouze jako součást výfukového systému Fox (koncový tlumič + střední tlumič / náhrada tlumiče).

Každý výfukový systém Fox je vyvinut a vyroben pro použití na konkrétním vozidle. V závislosti na typu vozidla a jeho motoru je naší snahou dosáhnout co nejlepšího zvukového projevu a nejlepšího výkonu. Všechny výfukové systémy Fox jsou ve velké většině opatřeny evropskou homologací TÜV / ABE a jejich sortiment je neustále aktualizován a rozšiřován.
Výfuky Fox mají již více než 20 letou tradici a po celou tuto dobu jsou 100% vyráběny v Německu.Hlavními výhodami výfuků Fox jsou:
- špičkové zpracování za použití kvalitní nerezové oceli
- atraktivní sportovní zvuk a vynikající spasování na voze
- výkon optimalizovaný pro konkrétní typ vozu a motorizaci
- evropská homologace TÜV/ABE (pokud není u produktu uvedeno jinak)

Naše společnost Escape6 je přímým oficiálním dovozcem výfukových systémů Fox do ČR.

Parametry a specifikace

Značka vozu
Audi
Model
A3
Typ vozu
8P

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.