Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

H&R sportovní pružiny pro Volkswagen Caddy 2K, 2KN, 2WD, Life, Life + Maxi Life, r.v. 03/04-, zatížení PN do 1130 kg, snížení 40 mm/60 mm

Sportovní pružiny H&R pro Volkswagen Caddy 2K, 2KN 2WD Life, Life + Maxi Life s rokem výroby r.v. 03/04-, snižující vůz o 40 mm/60 mm.


Montáží těchto dokonale sladěných sportovních pružin získáte nejen sportovní vzhled vozu, ale také přesnější a bezpečné řízení a zmírnění houpání a naklánění v zatáčkách!Celý popis

16 355 Kč
12 266
Cena je včetně DPH
Značka: H&R
Kód: 29274-5
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

S použitím sportovních pružin H&R získá váš vůz decentní snížení kompatibilní s originálními továrními tlumiči, které dodá nejen větší stabilitu vozu, zejména při průjezdu zatáčkami, ale také výrazně zlepší jeho celkový vzhled. Aktuální nabídka H&R čítá více než 2900 konkrétních aplikací včetně neustále se rozšiřující nabídky pružin pro použití v kombinaci s moderními elektronickými tlumiči.

Doplňující informace:
Sportovní pružiny H&R se montují výměnou za originální pružiny, které jsou na voze montované z výroby. Sportovní pružiny H&R jsou navrženy tak, aby byly funkční v kombinaci se sériovými tlumiči pérování - není tedy nutná jejich výměna za sportovní. Na voze není třeba žádných úprav, je tak možné sportovní pružiny kdykoliv vyměnit zpět za sériové.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem podvozkových komponentů H&R do ČR.

Parametry a specifikace

Značka vozu
Volkswagen
Model
Caddy
Typ vozu
2K, 2KN
Upřesnění modelu
Life, Life + Maxi Life
Rok výroby
03/04-
Pohon
2WD
Poznámka
zatížení přední nápravy do 1130 kg, vč. Facelift mod. 2015 lowering aprox. 45/60 mm, zatížení přední nápravy do 1130 kg, vč. Facelift mod. 2015 lowering aprox. 45/60 mm, not for Maxi
Snížení přední nápravy
40 mm
Snížení zadní nápravy
60 mm
Účel
snížení vozu
Zatížení přední nápravy
do 1130 kg
Technická poznámka
68=Pokud je vozidlo originálně vybaveno zdvojenými listovými péry, je třeba je nahradit jednolistovými (originální kód VW 2K3511151E pro Caddy Maxi nebo kód 2K0511151N pro Caddy/Caddy Life).
Technická poznámka
69=On the rear axle the height adjustment out of the coil over is used.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.