Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

H&R výškově nastavitelný pružinový kit pro Porsche Boxster, Boxster S, typ 981 (2WD) vč. el. tlumičů (PASM), r.v. od 2012>, snížení 10-25 mm/20 mm

Výškově nastavitelný pružinový kit pro Porsche Boxster, Boxster S, typ 981 (2WD) vč. el. tlumičů (PASM), r.v. od 2012>, snížení 10-25 mm/20 mm.

Stavitelné pružinové kity H&R umožňují plynule upravit světlou výšku vozu a tím změnit pozici jeho těžiště, ale zároveň zachovat možnosti nastavení originálních elektronicky ovládaných tlumičů. Výsledkem je sportovnější a dynamičtější vzhled vozu, zlepšení jízdních vlastností, a to vše bez nutnosti měnit tovární nastavení elektronických tlumičů.Celý popis

23 609
Cena je včetně DPH
Značka: H&R
Kód: 23006-1
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Výškově nastavitelný pružinový kit pro Porsche Boxster, Boxster S, typ 981 (2WD) vč. el. tlumičů (PASM), r.v. od 2012>, snížení 10-25 mm/20 mm.

Parametry:
Značka vozu: Porsche Boxster, Boxster S, typ 981 (2WD)
Rok výroby: 2012>
Snížení nápravy přední/zadní: 10-25 mm / 20 mm
Výrobní číslo předních pružin: 23006-1 VA
Výrobní číslo zadních pružin:    23006-1 HA
Rozměry balení: 1212 mm x 751 mm x 155 mm
Váha: 16,5 kg

Základní vlastnosti stavitelných pružinových kitů H&R:
- sportovnější vzhled vozu
- snížené těžiště vozu
- možnost plynulého nastavení výšky při zachování originálních elektronických tlumičů
- zlepšení jízdních vlastností vozu
- evropská homologace TÜV
- není potřeba jakkoliv zasahovat do továrního nastavení elektronických tlumičů

Technické poznámky:
12. Vozy, které jsou originálně vybaveny sportovním podvozkem BMW M-Technik, MB-Sportsline, Audi Sportsuspension a dalšími, budou po namontování této sady vykazovat menší hodnotu snížení proti původnímu stavu.
32. V závislosti na motorizaci, typu převodovky, výbavě vozu a výrobních tolerancích se mohou výsledné hodnoty snížení mírně lišit.
65. Hodnoty snížení vycházejí z konkrétních výsledků na testovacích vozech. Maximálního uvedeného snížení nemusí být možné dosáhnout s každým vozem.

Doplňující informace:
Pokud hledáte opravdu kvalitní podvozkové komponenty, na které se budete moci spolehnout, je H&R tou pravou volbou. Německý výrobce H&R je firma s tradicí již od sedmdesátých let minulého století. Firma H&R dodává pružiny pro sportovní vozy již do výroby, například ve vozech Porsche Carrera GT, GT II a GT III, Mercedes Benz CLK DTM AMG, nebo VW Golf R32 jsou již z výroby montovány pružiny H&R.

Výrobky firmy H&R jsou 100% Made in Germany a jsou vždy testovány v reálném provozu. Evropská homologace zkušebny TÜV je samozřejmostí.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem podvozkových komponentů H&R do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.