Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Hertz DRC HE

Hertz DRC HECelý popis

1 990 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: DRC HE
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Digitální dálkové ovládání k Hertz H8 DSP

DRC HE umožňuje ovládání hlavního systému bez použití PC. Díky tomuto zařízení, které je instalováno v ergonomické poloze v přístrojové desce automobilu, může uživatel:

  • vybrat mezi dvěma konfiguracemi „ladění“ dříve uloženými pomocí softwaru PC
  • vybrat zdroj z hlavního, pomocného a optického digitálního vstupu
  • nastavit hlavní funkce systému (hlasitost, vyvážení a hlasitost subwooferu)
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.