Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Hliníková spojka pro silikonové hadice o vnějším průměru 76 mm

Hliníková spojka pro silikonové hadice o vnějším průměru 76 mm, tloušťka stěny 1mm. Vhodná pro spojování silikonových hadic tlakového vedení k intercooleru či turbodmychadlu, nebo pro stavbu sportovních sání.Celý popis

259
Cena je včetně DPH
Značka: Escape6
Kód: HJ76-100
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Hliníková spojka pro silikonové hadice o vnějším průměru 76 mm, tloušťka stěny 1mm. Spojka je na obou koncích opatřena pertlem, který zabraňuje svlečení hadice při vysokém plnícím tlaku.

Technické parametry:
Vnější průměr: 76 mm
Tloušťka stěny: 1 mm
Celková délka: 100 mm
Výrobní materiál: Hliník

Tyto kvalitní hadicové spojky jsou ideální pro spojování silikonových hadic tlakového vedení k intercooleru či turbodmychadlu, nebo pro stavbu sportovních sání.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.