Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
ÚVOD > INTERIÉR > HASÍCÍ SYSTÉMY, PŘÍSTROJE

Hasící systémy, přístroje

Požár je jednou z nejhorších katastrof, se kterou se můžete v automobilu setkat, zejména proto, že ve vozidle postupuje extrémně rychle. Včasný zákrok tak může zachránit nejen vůz samotný, ale zejména vaše zdraví nebo dokonce život. V civilním voze byste tak měli preventivně vozit ruční hasicí přístroj, se kterým při pohotové reakci můžete uhasit menší začínající požár.

Profesionální závodní vozy pak musí být vybaveny kompletním hasicím systémem, který je spouštěn buď elektronicky pomocí tlačítka, nebo mechanicky pomocí táhla. Po sepnutí dojde k uvolnění hasicího média pomocí pevně umístěných trysek v interiéru vozu a v motorovém prostoru, kde bývá nejčastěji ohnisko požáru.


Filtrovat výsledky hledání

Způsob použití

Zobrazuje se Vám 6 ze 6 produktů
Nejprodávanější
Od nejdražšího
Od nejlevnějšího
OMP ruční hasicí přístroj 2,4 litru, ocelový
Kód: 101514x
Značka: OMP
1-3 týdny

3 706,- Kč
+ doprava zdarma
OMP ruční hasicí přístroj práškový 2 kg, ocelový
Kód: 101504
Značka: OMP
1-3 týdny

2 431,- Kč
OMP ruční hasicí přístroj práškový 4 kg, ocelový
Kód: 101505
Značka: OMP
1-3 týdny

3 113,- Kč
+ doprava zdarma
OMP ruční hasicí přístroj 2,4 litru, hliníkový
Kód: 101515x
Značka: OMP
1-3 týdny

6 374,- Kč
+ doprava zdarma
Novinka
Sparco 014773BSS2 ruční hasicí přístroj, ocelový 2 l, práškový
Kód: 101611
Značka: Sparco
1-3 týdny

2 638,- Kč
+ doprava zdarma
Novinka
Sparco 014773BXLN2 ruční hasicí přístroj, nerezový 2 l, NOVEC
Kód: 101612
Značka: Sparco
1-3 týdny

10 880,- Kč
+ doprava zdarma
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.