Sedačky

Pokud hledáte ideální sedadlo pro správné sezení ať už hledáte maximální pohodlí a ergonomii nebo špičkové boční vedení a závodní homologaci, z naší nabídky si určitě vyberete. 

Nabízíme kompletní sortiment špičkových sedadel RECARO, dnes již legendární sportovní sedadla Sparco, která jsou často opatřena závodní homologací FIA, ale i cenově dostupná sportovní sedadla bez FIA homologace ideální pro hobby závody a nižší soutěže.

V nabídce naleznete sedadla polohovatelná i pevná, látková i kožená, či v různých barevných variantách. V případě, že potřebujete poradit s výběrem vhodné sedačky pro Vás, neváhejte nás kontaktovat emailem či telefonicky.

Již více než 100 let patří RECARO mezi nejznámější výrobce sedadel. Jedno jméno, které se stalo pojmem, synonymem kvality a symbolem hodnotnosti....

Speed| Cross Speed| Pole Position (ABE)| Sportster CS| Více ->

Naše společnost je oficiálním dovozcem a distributorem sportovních sedaček TAKATA. Tato společnost vyrábějící sedadla a pásy se považuje za světovou špičku ve svém oboru. Největšího zájmu se značka TAKATA těší u vyznavačů úprav japonských vozů. Sedačky poskytují maximální bezpečnost nejen pro závodní účely. 

Více ->

Společnost Sparco nabízí široký sortiment sedadel pro sportovní jízdu na běžných komunikacích, ale i čistokrevných závodních sedadel. Vždy se vyznačují perfektním zpracováním a skvělým bočním vedením, které Vás v zatáčce vždy podrží. Závodní sedadla jsou zpravidla nabízena v několika rozměrech a jsou vždy opatřena homologací FIA.

Více ->

Sedačky Sandtler jsou cenově zvýhodněnou alternativou k sedačkám Sparco. Mají jednoduchý design bez grafických prvků, jinak nabízí stejné vlastnosti jako sedačky Sparco. V závodních verzích jsou vždy opatřeny homologací FIA.

Více ->

Zde naleznete doplňkové příslušenství jako jsou bederní a další opěrky určené do sedaček Sparco a praktické doplňky pro piloty a spolujezdce jako je vak na pití, nezbytný pro vytrvalostní závody.

Více ->

Sportovní sedačky se dělí na dva typy podle typu jejich uchycení: Spodní uchycení: Uchycení charakteristické zejména pro sedačky trubkových konstrukcí je spodní uchycení. K těmto sedačkám stačí zakoupit konzole pro sedačky se spodním uchycením, případně dokoupit moduly pro jejich plynulé nastavení. Boční uchycení: Sedačky s konstrukcí z uhlíkových nebo vysokopevnostních vláken mají zpravidla...

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi