Shop roku 2017

RECARO

Již více než 100 let patří RECARO mezi nejznámější výrobce sedadel. Jedno jméno, které se stalo pojmem, synonymem kvality a symbolem hodnotnosti. Mnoho známých světových výrobců automobilů dávají důvěru technologiím a designu RECARO.

RECARO sedadla objevíte například ve vozech Aston Martin, Audi, Lamborghini, Ferrari, Ford, Jaguar, Opel, Porsche, Seat, Volkswagen, Artega a v mnoha dalších, kteří si uvědomují, že správné sezení je základ bezpečnosti, pohodlí a zdravotní kondice vedoucí ke spokojenosti zákazníka.

Samozřejmě perfektní sedačky musí také dobře vypadat. Více individuality je žádáno - proto se také RECARO zaměřuje na designovou stránku a individuální přání zákazníků. Pevná kostra, optimální vedení těla, individuální styling a exkluzivní vzhled : zažijte ten pocit se sedadly RECARO. Nedělejte žádné kompromisy, dejte svému auto nový výraz a užijte si požitek ze sezení, jež se blíží umění.

Výlučně a kompletně ručně vyráběno v Německu. Výjimečné produkty sedadel RECARO jsou na špičce díky unikátní konstrukci, použítí materiálů nejvyšších kvalit a excelentní proces zakončení.

Více

Sedadlo RECARO Speed je "základním" náčiním pro každého automobilového nadšence, proto je uvedeno v sekci tuning. Autosedadlo RECARO Speed je pravým originálem, předobrazem všech kopií. Užijte si originalitu a posezení RECARO kvalit. Příjemné sezení s líbivým designem v kombinaci s širokou barevnou škálou potahů dá vyniknout Vám i Vašemu vozu.

Více ->

Sedadla z řady RECARO Cross Speed kategorie tuning jsou určena do jakýchkoliv vozů. Cross Speed má sportovně "střižené" opěradlo s komfortně laděným...

Cross Speed S - pevný sedák, nízké bočnice sedáku| Cross Speed M - prodloužitelný sedák| Cross Speed L - prodloužitelný sedák, vysoké bočnice sedáku| Více ->

Legendární klasika v podobě sedadla Pole Position z nabídky RECARO. To je klasická skořepinová sedačka se zády ze skelných vláken, bočním uchycením a prostorem i pro vzrostlejší postavy. Sedadlo má silniční homologaci ABE.

Více ->

High-tech sedadlo RECARO Sportster CS využívá nejnovější poznatky. Není zapotřebí různého nastavení, čistá ergonomická struktura vyhoví 99%...

Standard| S vyhříváním| S bočním airbagem| S vyhříváním a s bočním airbagem| Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi