Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
ÚVOD > INTERIÉR > VOLANTY A NÁBY > NÁBY K VOLANTŮM > TENKÉ NÁBY NRG INNOVATIONS

Tenké náby NRG Innovations

Zcela unikátní ultratenké náby volantu amerického výrobce NRG Innovations umožňují použití výrazně odsazeného volantu nebo například odpojovače volantu aniž by se volant dostal příliš blízko řidiči. Jsou speciálně vyvinuty pro každý jednotlivý vůz a zkonstruovány tak, aby byly tak tenké jak je technicky možné.

Jejich pevná konstrukce z kvalitní slitiny hliníku je lehká a přitom vysoce odolná i při závodním využívání. Náby NRG Innovations jsou připraveny pro montáž 6-děrového sportovního volantu (MOMO, Sparco, OMP, Isotta apod.).

POZOR: Použití ultratenké náby NRG Innovations zpravidla znemožní automatické vypínání blinkrů při srovnání volantu.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.