Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Jednodílné ALU kolo Vossen CV10

Stylové ALU kolo Vossen CV10 zaujme paprsky vedenými ve dvou úrovních, které se setkávají ve středu kola v otvorech pro šrouby či matice. Kromě dvou standardních barev stříbrné metalické s leštěnou čelní plochou a saténově černé je k dispozici v dalších 8 odstínech.Celý popis

Dostupné rozměry:
19"
8,5" x 19"
9,5" x 19"
 
 
20"
8,5" x 20"
9" x 20"
10" x 20"
10,5" x 20"
22"
9" x 22"
10,5" x 22"
 
 

Dostupné barevné varianty:
stříbrná s leštěnou čelní plochou
černá saténová
stříbrná lesklá
stříbrná saténová
zlatá lesklá
bronzová s texturou
bronzová saténová
antracitová
černá lesklá
černá matná
Cena od: 14 669 Kč

 

ALU kolo Vossen CV3-R mění pohled na standardní vícepaprsková kola a je důkazem, že takový design nemusí být v žádném případě fádní nebo nudný. Paprsky modelu CV10 se vzájemně proplétají ve dvou úrovních a tvoří vlastně dvě vzájemně pootočené pěticípé hvězdy, každá v jiné úrovni. V základních barevných variantách může být kolo stříbrné s leštěnými čelními plochami nebo saténově černé. Pokud si přejete více individualizace, můžete zvolit další z 8 nabízených barevných variant, případně doplnit kola o speciální "Billet Sport" středové pokličky (je třeba objednat samostatně).
 

ALU kolo Vossen CV10


U vybraných kombinací rozměrů a roztečí je možné kola dodat s individuálně vyrobeným zálisem (ET) a kromě standardních barev také v jednom z individuálních odstínů viz barevná paleta. Za tyto barvy není účtován žádný příplatek, pouze je třeba počítat s delší dobou dodání.

barevná paleta vossen
 

Společnost Vossen byla založena s úmyslem nabízet špičková kola a dnes drží na trhu pozici naprosté špičky, která stanoví trendy ve výrobě a designu litých a kovaných kol. Vášeň a touha po dokonalosti zasahuje do každého aspektu činnosti společnosti Vossen. Od návrhu designu, přes výrobu a testování Vossen zcela mění dosavadní standardy v oblasti výroby kol. Se třemi desítkami let zkušeností a zastoupením ve 36 zemích po celém světě zákazníci Vossen nečekají nic jiného než vynikající kvalitu a inovaci.

Naše Společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem litých a kovaných kol Vossen do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.