Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022

Jednodílné ALU kolo Vossen HF-7 Hybrid Forged

Kolo Vossen HF-7 ze série Hybrid Forged vychází vzhledově ze špičkového kovaného modelu EVO-5R. Paprsky kola HF-7 jsou doplněny o řadu otvorů, které kolo opticky odlehčují, a díky kterým působí opravdu exkluzivním dojmem. Tento prvek byl totiž donedávna používán pouze u kovaných kol vyráběných CNC frézováním. Model HF-7 patří do série Hybrid Forged, které používá pro výrobu technologii FlowFormed. Díky ní je lehčí a pevnější než běžné lité kolo.Celý popis

Cena od: 22 123 Kč

 
Dostupné rozměry:
19"
8,5" x 19"
9" x 19"
9,5" x 19"
10" x 19"
10,5" x 19"
 
 
 
20"
8,5" x 20"
9" x 20"
9,5" x 20"
10" x 20"
10,5" x 20"
11" x 20"
11,5" x 20"
12" x 20"
21"
9" x 21"
9,5" x 21"
10" x 21"
10,5" x 21"
11" x 21"
11,5" x 21"
12" x 21"
 
22"
9" x 22"
9,5" x 22"
10" x 22"
10,5" x 22"
11" x 22"
11,5" x 22"
12" x 22"
 
23"
10" x 23"
10,5" x 23"
11" x 23"
12" x 23"
 
 
 
 
24"
10" x 24"
 
 
 
 
 
 
 

Dostupné barevné varianty:
saténová stříbrná
matná šedá
antracitově šedá
lesklá černá
saténová černá
saténová bronzová

Alu kolo Vossen HF-7 Hybrid Forged je vyrobeno moderní technologií FlowFormed.

Technologie výroby FlowFormed je odpovědí společnosti Vossen na stále se zvyšující poptávku po pevnějších, ale přitom lehčích kolech. Vyroben je vždy základní polotovar klasickým litím, který je poté uchycen na formu a barel kola je pomocí speciálního disku vytvarován stlačením a natažením materiálu. Ten tak získá vlastnosti blízké kovaným kolům při zachování stále příznivé ceny oproti kovaným diskům.

Uvedená cena je za 1 kus ALU kola Vossen včetně středové pokličky v základním provedení.

Kromě kol s předem pevně danými rozměry a ET je možné rozteč a zális (ET) kola individuálně upravit dle vašich představ a potřeb vozu. Takto upravené kolo je možné dodat v jedné z 5 barev z palety "Custom finishes":

  • černá lesklá
  • černá saténová
  • stříbrná saténová
  • bronzová saténová
  • šedá antracitová

barevná paleta vossen


ALU kolo Vossen HF-7 Hybrid Forged je k dispozici ve dvou profilech kola, Mid concave a Super Deep concave, které umožňují velké úpravy pro širokou škálu značek a modelů. POZOR: Míra prohnutí paprsků vychází z rozměru kola, zejména šířky a zálisu s ohledem na rozměr brzdové soustavy vozu. Nejedná se o volitelný parametr.

 

 

 

Kola s libovolně volitelnou roztečí a zálisem vznikají vždy z polotovarů přímo v USA. Na tato kola je vždy aplikován příplatek za nadstandardní opracování a lakování. V této ceně si ale můžete zvolit libovolný z nabízených odstínů. Doba dodání je v těchto případech zpravidla 4-6 týdnů (v sezóně se může pohybovat i mezi 8-12 týdny). Pro zjištění dostupnosti daného rozměru kola nebo polotovaru pro jeho výrobu nás neváhejte kontaktovat nebo vyplňte poptávkový formulář.

Společnost Vossen byla založena s úmyslem nabízet špičková kola a dnes drží na trhu pozici naprosté špičky, která stanoví trendy ve výrobě a designu litých a kovaných kol. Vášeň a touha po dokonalosti zasahuje do každého aspektu činnosti společnosti Vossen. Od návrhu designu, přes výrobu a testování Vossen zcela mění dosavadní standardy v oblasti výroby kol. Se třemi desítkami let zkušeností a zastoupením ve 36 zemích po celém světě zákazníci Vossen nečekají nic jiného než vynikající kvalitu a inovaci.

Naše Společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem litých a kovaných kol Vossen do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Zobrazit plnou verzi