Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Jednodílné ALU kolo Vossen HF6-1 Hybrid Forged pro vozy se 6děrovou roztečí

Stylové ALU kolo Vossen HF6-1 Hybrid Forged je vyrobeno moderní technologií FlowFormed, která zajišťuje kolu tužší konstrukci při menší váze. Model HF6-1 je prvním kolem v nabídce Vossen určeným pro vozy se 6děrovou roztečí šroubů / matic. Kolo Vossen HF6-1 je nabízené v pěti základních barevných kombinacích a pak v devíti volitelných barvách dostupných za příplatek.Celý popis

Dostupné rozměry:
20"
9,5" x 20"
22"
9,5" x 22"
24"
10" x 24"

Dostupné barevné varianty:
Lesklá černá s kouřovou čelní plochou
Matná bronzová s leštěnou bronzovou čelní plochou
Matná černá s broušenou čelní plochou
Stříbrná s leštěnou čelní plochou
Matná šedá s kouřovou čelní plochou
stříbrná lesklá
stříbrná saténová
zlatá lesklá
bronzová s texturou
bronzová saténová
antracitová
černá saténová
černá lesklá
černá matná
Cena od: 21 203 Kč

 

Alu kolo Vossen HF6-1 Hybrid Forged je vyrobeno moderní technologií FlowFormed. Je dostupné pouze s hlubokým profilem paprsků (Deep concave) a v roztečích 6x135, 6x139,7 nebo volitelné 6děrové rozteči na přání (dostupnost je třeba prověřit individuálně). Jedná se o kolo speciálně navržené pro vozy typu SUV a Pickup.

Standradní barevné kombinace pro kolo Vossen HF6-1:
Lesklá černá s kouřovou čelní plochou (Tinted gloss black)
Matná bronzová s leštěnou bronzovou čelní plochou (Tinted matte bronze)
Matná černá s broušenou čelní plochou (Brushed matte black)
Stříbrná s leštěnou čelní plochou (Silver polished)
Matná šedá s kouřovou čelní plochou (Tinted matte gunmetal)

Technologie výroby FlowFormed je odpovědí společnosti Vossen na stále se zvyšující poptávku po pevnějších, ale přitom lehčích kolech. Vyroben je vždy základní polotovar klasickým litím, který je poté uchycen na formu a barel kola je pomocí speciálního disku vytvarován stlačením a natažením materiálu. Ten tak získá vlastnosti blízké kovaným kolům při zachování stále příznivé ceny oproti kovaným diskům.

U vybraných kombinací rozměrů a roztečí je možné kola dodat s individuálně vyrobeným zálisem (ET) a kromě standardních barev také v jednom z individuálních odstínů viz barevná paleta.

barevná paleta vossen


 

Představení kola Vossen Hybrid Forged HF6-1

Představení barevných variant kola Vossen Hybrid Forged HF-3

 

Společnost Vossen byla založena s úmyslem nabízet špičková kola a dnes drží na trhu pozici naprosté špičky, která stanoví trendy ve výrobě a designu litých a kovaných kol. Vášeň a touha po dokonalosti zasahuje do každého aspektu činnosti společnosti Vossen. Od návrhu designu, přes výrobu a testování Vossen zcela mění dosavadní standardy v oblasti výroby kol. Se třemi desítkami let zkušeností a zastoupením ve 36 zemích po celém světě zákazníci Vossen nečekají nic jiného než vynikající kvalitu a inovaci.

Naše Společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem litých a kovaných kol Vossen do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.