Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Karbonové sání Eventuri pro BMW F40 M135ix / M235ix

Špičková Karbonová sada přímého sání od britského výrobce Eventuri s integrovaným vzduchovým filtrem.

Kit sání Eventuri se vyznačuje propracovaným patentovaným designem airboxu pro maximální optimalizaci toku vzduchu. Toto není obyčejný vzduchový filtr s tepelným štítem, ale unikátní kompletně uzavřené řešení s tvarem airboxu, který usměrní tok vzduchu a zvýší účinnost turba.Celý popis

37 048
Cena je včetně DPH
Značka: Eventuri
Kód: EVE-F4XB48-CF-INT
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Karbonový kit sání pro BMW F40 M135ix / M235ix

Potvrzené aplikace pro použití:
BMW F40 M135ix
BMW F44 M235ix
BMW F39 X235ix

Eventuri kit sání pro BMW F40 M135i / M235i

 

Kit sání Eventuri pro BMW F40 M135i / M235i je navržen tak, aby zvyšoval efektivitu turbodmychadla. Originální airbox je kompletně nahrazen patentovaným airboxem Eventuri s plynulým vedením vzduchu, který přecházejí do vedení vzduchu vyrobených stejně jako airbox ze 100% prepreg karbonu. Trubice vedení vzduchu obsahuje také adaptér pro umístění MAF senzoru. Tento adaptér je vyroben CNC obráběním z hliníku a eloxován do černé barvy.

Systém přímého sání Eventuri pro BMW F40 M135i / M235i obsahuje řadu komponentů, které byly vyvinuty pro tento konkrétní model vozu a vyrobeny s maximální pečlivostí tak, aby sada dosahovala nejvyšších standardů.

Sada se skládá z těchto dílů:
- patentovaný airbox ze 100% prepreg karbonu osazený MAF adaptérem
- vysoce průchozí vzduchový filtr 2. generace
- uzavřený přívod vzduchu ze 100% prepreg karbonu
- hliníkové ústí do airboxu
- laserem řezaný držák z nerezové oceli
 

Jednotlivé komponenty karbonového kitu sání Eventuri pro BMW F40 M135i / M235i

Karbonový airbox včetně filtrační vložky 2. generace:

Airbox sání Eventuri vyrobený ze 100% prepreg karbonu je zkompletován s dalšími díly jako je vložka vzduchového filtru 2. generace, hliníkové vstupní hrdlo, držák z nerezové oceli a integrovaný MAF adaptér z CNC obráběného hliníku. Tento airbox kompletně nahrazuje originální díl, přes který musí vzduch proudit přes dva 90 stupňové ohyby přes panelový filtr. Systém Eventuri je proti tomu maximálně přímý a vede vzduch přímo skrz filtr do airboxu s MAF senzorem. Výsledkem je výrazně hladší proudění vzduchu k turbodmychadlu a díky konstrukci kompletně z prepreg karbonu také nižší teplota nasávaného vzduchu.

Karbonové venturi airboxy kitu Eventuri pro BMW F40 M135i / M235i

Karbonové venturi airboxy kitu Eventuri pro BMW F40 M135i / M235i

 

Porovnání proudění vzduchu standardním kónusovým filtrem a filtrem Eventuri

Uzavřený karbonový přívod vzduchu

Originální nasávání čerstvého vzduchu bylo kompletně přepracováno pro maximalizaci vnitřního objemu. Nově využívá celé plochy předního panelu pro přívod čerstvého vzduchu do sání. Na straně vstupu do filtru je vedení vzduchu vybaveno gumovým těsněním. To zamezuje prostupu horkého vzduchu z motorového prosturu a také zajišťuje možnost pohybu motoru se sáním.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je exkluzivním dovozcem karbonových sání Eventuri do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.