Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Karbonové sání Eventuri pro Mercedes A35 AMG / CLA35 AMG / A250

Špičkový karbonový kit sání Eventuri pro Mercedes A35 AMG / CLA35 AMG a A250 se sportovním filtrem uzavřeným v rozměrném airboxu ze 100% prepreg karbonu a zvětšeným vstupem. Tento kit sání zajišťuje přísun většího objemu vzduchu k turbodmychadlu bez restrikcí a současně snižuje teplotu nasávaného vzduchu, která je kritickou hodnotou u A35 AMG.Celý popis

35 545
Cena je včetně DPH
Značka: Eventuri
Kód: EVE-A35-CF-INT
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Karbonový kit sání pro Mercedes A35 AMG / CLA35 AMG / A250
(Na fotografii je zobrazen vůz, který má mimo sání Eventuri instalované také Eventuri karbonové vedení k turbu, které je třeba objednat samostatně)

Karbonové sání Eventuri pro Mercedes A35 AMG

Karbonové sání Eventuri pro vůz Mercedes A35 AMG / CLA35 AMG / A250 bylo vyvinuto tak, aby zásobovalo turbo maximálním možným množstvím vzduchu, proudícím co možná nejméně restriktivním způsobem a zachovávajícím si co nejnižší teplotu nasávaného vzduchu. Vzhledem k tomu, že sání vzduchu je u tohoto vozu umístěno v blízkosti výfuku, je funkčním řešením sportovního sání pouze uzavřený airbox s odstíněním od zdroje tepla. Právě prolínání horkého vzduchu od svodů do sání je hlavní problém originálního airboxu. Rozměrný carbonový airbox je navíc dolněn dodatečným otvorem na chladné straně sání.

Systém přímého sání Eventuri pro Mercedes A35 AMG / CLA35 AMG / A250 obsahuje řadu komponentů, které byly vyvinuty pro tento konkrétní model vozu a vyrobeny s maximální pečlivostí tak, aby sada dosahovala nejvyšších standardů.

Sada se skládá z těchto dílů:
- karbonový airbox
- sportovní kónický filtr Eventuri
- karbonové vstupní vedení vzduchu
- CNC obráběná příruba
- laserem řezané kovové držáky a kryt řídicí jednotky
- silikonová spojka se sponami

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.