Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Karbonové sání Eventuri pro Opel Astra J OPC / Insignia 2.0T

Špičková Karbonová sada přímého sání od britského výrobce Eventuri, s integrovaným vzduchovým filtrem.

Kit sání Eventuri se vyznačuje propracovaným patentovaným designem pro maximální optimalizaci toku vzduchu. Toto není obyčejný vzduchový filtr s tepelným štítem, ale unikátní sada s tvarem pouzdra, které usměrni tok vzduchu a zvýší účinnost turba.Celý popis

18 467 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Eventuri
Kód: EVE-OPC-CF-INT
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Karbonový kit sání pro Opel Astra J OPC / Insignia 2.0T

Systém přímého sání Eventuri pro Opel Astra J OPC / Insignia 2.0T obsahuje řadu komponentů, které byly vyvinuty pro tento konkrétní model vozu a vyrobeny s maximální pečlivostí tak, aby sada dosahovala nejvyšších standardů.

Sada se skládá z těchto dílů:
- Pouzdro filtru z pravého karbonu
- Vysoce výkonný vzduchový filtr s dvojitým kónusem
- Hliníkový tvarovaný rám okraje pouzdra pro hladké nasávání vzduchu
- CNC obráběná příruba pro uchycení váhy vzduchu
- Neoprenová hadice pro přívod čerstvého vzduchu od spodního krytu motoru
- Laserem vyřezávaná lopatka pro sběr čerstvého vzduchu od spodního krytu motoru
- Laserem vyřezávané úchyty z nerezové oceli
- Silikonové spojky s hadicovými sponami

Karbonové pouzdro spolu s vzduchový filtrem:

Karbonový kryt filtru obsahuje vysoce výkonný vzduchový filtr, hliníkovou přírubu pro hladké nasávání vzduchu a laserem vyřezané úchyty. V karbonovém pouzdru je obráceně namontovaný kónus filtru. Hladký vstup do pouzdra vyvolává Eventuri efekt, který akceleruje nasávaný vzduch a optimalizuje jeho směr. Níže je diagram, který znázorňuje porovnání mezi patentovaným systémem Eventuri a klasickým kitem sání.

Eventuri karbonové sání pro Opel Astra J OPC

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.