Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Kompletní stavitelný podvozek KW Automotive HLS4 V3 pro přizvednutí PN i ZN pro Audi A5 Sportback (B8), 2WD/4WD, r.v. 09/09-, zatížení PN do -1080kg

Kompletní sada výškově stavitelného podvozku s funkcí přizvednutí vozidla KW Automotive HLS4 Varianta 3 pro Audi A5 Sportback (B8), 2WD/4WD, rok výroby 09/09-, maximální snížení přední/zadní nápravy 25-55 mm/ 25-50 mm, zatížení přední/ zadní nápravy -1080 kg /-1210 kg. Systém HLS umožňuje krátkodobé zvýšení sníženého vozu až o 45mm.

Železniční přejezdy, frézování, retardéry či garáže a podzemní parkování jsou přirozeným nepřítelem snížených automobilů. KW Automotive HLS (Hydraulic Lift-System) zdvihne Váš vůz jednoduchým stisknutím tlačítka až o 45mm, abyste mohli tyto překážky snadno překonat i se svým sníženým vozem. Tím zabráníte poškození podvozkových dílů, exponovaných částí karoserie nebo například olejové vany.Celý popis

161 115 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: KW
Kód: 35210472
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Železniční přejezdy, frézování, retardéry či garáže a podzemní parkování jsou přirozeným nepřítelem snížených automobilů. KW Automotive HLS (Hydraulic Lift-System) zdvihne Váš vůz jednoduchým stisknutím tlačítka až o 45mm, abyste mohli tyto překážky snadno překonat i se svým sníženým vozem. Tím zabráníte poškození podvozkových dílů, exponovaných částí karoserie nebo například olejové vany.

Podvozkové sady KW HLS jsou navrženy pro použití na konkrétních vozech, ať už se jedná o již originálně nízké supersporty, tak o vozidla používaná v denním provozu. Sada obsahuje všechny potřebné komponenty jako je hydraulické potrubí nebo čerpadlo hydraulické kapaliny, perfektně uzpůsobené pro použití na vašem voze.

Hydraulický válec KW je umístěn mezi misku pružiny a pružinu na přední nápravě (verze HLS2) nebo na obou nápravách (verze HLS4). Zásadní výhodou HLS systému je, že jeho aktivace nemá vliv na jízdní vlastnosti vozu. Řídicí jednotka HLS je napojena na originální elektroniku vozu a po překonání překážky a zrychlení nad stanovený limit kapalinu vrátí zpět do nádoby a vůz se vrátí do výchozí polohy.

Základní vlastnosti kitů KW HLS:
- dostupné jako kompletní stavitelný podvozek osazený modulem HLS pro zvýšení nebo jako konverzní kit pro originální podvozek
- zvýšení vozu se aktivuje pouhým stisknutím tlačítka dostupného z místa řidiče nebo pomocí dálkového ovladače (není součástí sady)
- mechanismus HLS může být aktivován i za jízdy (do rychlosti do 80 km/h)
- rychlý chod (u verze HLS2 trvá přizvednutí vozu 4-5 vteřin)
- všechny komponenty jsou absolutně odolné vůči korozi

Parametry:
Typ kitu: kompletní kit HLS4 V3 pro přizvednutí PN i ZN (vč. výškově a tuhostně stavitelného podvozku KW Varianta 3)
Typ vozu: Audi A5 Sportback (B8), 2WD/4WD
Rok výroby: 09/09-
Maximální povolené zatížení přední / zadní nápravy: -1080 kg/ -1210 kg
Homologovaný rozsah snížení přední / zadní nápravy: 25-55 mm/ 25-50 mm

Technické poznámky:
37. U vozů s elektronicky ovládanými tlumiči je třeba se přesvědčit, že je toto ovládání odpojené. Konkrétní odpojovací sady jsou v nabídce KW. Pro bližší informace nás kontaktujte.
67. Tlumiče jsou jednoduše nastavitelné pomocí otočných voličů. Odskok tlumiče je možné přenastavovat pouze, pokud je vrchol pístnice tlumiče volně dostupný, což záleží na konstrukci vozu.
68. Pro instalaci komponent souvisejících s hydraulickým čerpadlem HLS můžou být zapotřebí některé další originální díly výrobce vozu. Tato potřeba vyplývá z montážního návodu dodávaného s podvozkem.

O výrobci:
Společnost KW Automotive GmbH je ztělesněním špičkových podvozkových produktů pro tuningové i závodní vozy po celém světě. Společnost KW byla založena v roce 1995 a k dnešnímu dni zaměstnává přes 200 lidí a celková plocha výrobních a skladovacích prostor čítá více než 23.000 m2 plochy.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je oficiálním distributorem podvozkových komponentů KW v ČR.Doporučené příslušenství

KW klíčenka
KW klíčenka
169,- Kč


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.