Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Kompletní výškově a tuhostně stavitelný podvozek BC Racing série RM typ MH pro Nissan Pulsar GTIR (RNN14) s pohonem všech kol, r.v. 91-95

Podvozky BC Racing umožňují široké možnosti nastavení výšky, tuhosti ve 30 krocích a u vybraných aplikací také nastavení odklonu. Ve většině případů jsou opatřeny unibalovým horním uložením pro nejpřesnější ovládání vozu. Podvozky série RM jsou vybaveny vysoce kvalitními nastavitelnými tlumiči s obrácenou pístnicí v předu, nebo v předu i vzadu, podle typu vozidla. Série RM nabízí vše co série BR, avšak s výhodou obrácené pístnice.

Montáží stavitelného podvozku BC Racing výrazně posunete limity Vašeho vozu, zlepšíte jeho jízdní vlastnosti, omezíte náklony v zatáčkách a zároveň podtrhnete jeho sportovní vzhled.Celý popis

32 540 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: BC Racing
Kód: D-41-RM-MH
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 
Podvozky série RM jsou vybaveny vysoce kvalitními nastavitelnými tlumiči s obrácenou pístnicí vpředu, nebo vpředu i vzadu, podle typu vozidla. Obrácená pístnice přináší hned několik výhod:

Snížení neodpružené hmoty:
Neodpružená hmota je snížena přemístěním nádrže s olejem a plynem dále od náboje kola. Množství neodpružené hmoty je jedním z vitálních parametrů vozu. I proto se na sportovních vozech snažíme snižovat hmotnost kol, pneumatik a nábojů kol s příslušenstvím, čímž se zlepšuje odezva a ovladatelnost vozu. Velká neodpružená hmota naproti tomu způsobuje zhoršené kopírování povrchu vozovky podvozkem a tím vede ke snížení komfortu a i jízdních schopností, zvláště na horších silnicích.

Omezení přenosu tepla do nádržky s olejem:
Každý vůz, který je používán ke sportovní jízdě generuje velké množství tepla, zejména v okolí brzdového systému. Při standardní konstrukci tlumiče dochází k přenosu tohoto tepla přes náboj do těla tlumiče a ohřívá hydraulický olej uvnitř tlumiče. Obrácením tlumičové patrony se oddálí nádoba na olej od zdroje tepla a snižuje se tak teplota hydraulického oleje v tlumiči. Zachováním teploty oleje a plynu uvnitř tlumiče si sportovní podvozky BC Racing série RM zachovávají nastavení tlumení i při ostrém závodním nasazení vozu.

Reduced flex:
Velký průměr pístnice 42 mm a konstrukce s obrácenou tlumičovou patronou dodávají podvozkům série RM mnohem větší tuhost a odolnost. Zvýšením celkové tuhosti podvozku se zlepšuje ovladatelnost vozu, jeho čitelnost a předvídatelnost.

Technické parametry:
Typ vozu: Nissan Pulsar GTIR (RNN14) s pohonem všech kol
Rok výroby: 91-95
Série: RM
Typ: MH
Typ uložení přední nápravy: s obrácenou pístnicí s unibalovým horním uložením
Typ uložení zadní nápravy: s obrácenou pístnicí s unibalovým horním uložením

Nastavení výšky: se provádí šroubováním celého těla tlumiče, čímž nedochází ke zkrácení dráhy ani ke změně nastavení pružiny. Minimální a maximální snížení se liší podle typu vozu. Můžete tak Váš vůz nastavit od standardní výšky až do výšky jízdy, neovladatelné na silnici.

Nastavení tuhosti: se provádí ve 30 krocích a kombinuje jak nastavení odskoku tak i komprese. Nastavení se provádí pomocí otočného ovladače zpravidla v horní části tlumiče. V případě potřeby je možné podvozek dovybavit adaptérem, který dokáže tento ovladač oddálit a umístit jej tak na dostupnějším místě.

Nastavení odklonu kola: je automaticky zahrnuto v sadě, pokud to konstrukce Vašeho vozu dovolí.

Materiál a povrchová úprava:
Pružiny použité pro výškově stavitelné podvozky BC Racing jsou vyráběny jen z vysoce kvalitní oceli SAE9524, které i po 500 000 stlačení dosahují pouze 5% úrovně deformace, přičemž standardních automobilek je 13%. Tyto podvozky jsou přizpůsobeny solným evropským zimám. Anti-korozní ochrana patří mezi nejlepší a absolutně se nedá srovnat s jinou levnější konkurencí. Každý podvozek prochází náročným testováním v Japonsku a v USA, aby byla zajištěna kvalita, životnost i bezproblémová montáž v rámci všech aplikací.

O společnosti:
Společnost BC Racing byla založena v roce 1999 a dnes patří ke špičkovým světovým výrobcům sportovních a závodních podvozků. BC Racing věnuje maximální úsilí kompletnímu procesu od vývoje, testování až po výrobu plně nastavitelných podvozků. První takový podvozek pod oficiální značkou BC Racing byl představen v roce 2003.Naše společnost Escape6 je přímým oficiálním dovozcem podvozkových komponentů BC Racing do ČR.
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.