Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Kompletní výškově a tuhostně stavitelný podvozek BC Racing série V1 typ VM pro Mitsubishi Delica C5, (CV5W), r.v. 07+

Podvozky BC Racing umožňují široké možnosti nastavení výšky, tuhosti ve 30 krocích a u vybraných aplikací také nastavení odklonu. Ve většině případů jsou opatřeny unibalovým horním uložením pro nejpřesnější ovládání vozu. Podvozky série V1 využívají široké 44 mm patrony v 50 mm těle tlumiče, který je opatřen kvalitní ochranou proti korozi.

Montáží stavitelného podvozku BC Racing výrazně posunete limity Vašeho vozu, zlepšíte jeho jízdní vlastnosti, omezíte náklony v zatáčkách a zároveň podtrhnete jeho sportovní vzhled.Celý popis

25 350 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: BC Racing
Kód: B-30-V1-VM
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 
Podvozky série V1 využívají patrony s průměrem 44mm v 50mm těle tlumiče k maximalizaci kapacity oleje. To zvyšuje objem oleje, který naopak snižuje maximální teplotu a tím výrazně zlepšuje výkon. Během plné funkce tlumiče dochází k zahřátí oleje v tlumič a následně i změně viskozity, což má za následek horší výkon a jiné charakteristiky tlumení. Ne ale u podvozků BC-Racing, ty používají pouze vysoce-výkonný olej a jsou plněny nitrogenem!

Technické parametry:
Typ vozu: Mitsubishi Delica C5 (CV5W)
Rok výroby: 07+
Série: V1
Typ: VM
Typ uložení přední nápravy: s gumovým horním uložením
Typ uložení zadní nápravy: s gumovým horním uložením nebo bez horního uložení

Podvozky série V1 využívají patrony s průměrem 44mm v 50mm těle tlumiče k maximalizaci kapacity oleje. U běžných tlumičů, které používají běžný olej, dochází během plného využití při sportovní jízdě nebo při rychlé jízdě na nekvalitním povrchu k zahřátí oleje v tlumiči a následně i změně jeho viskozity, což má za následek horší výkon a jinou charakteristiku tlumení. Podvozky BC Racing však využívají špičkový olej a navíc jsou tlumiče BC Racing plněny nitrogenem, který zvyšuje tlak na hladinu kapaliny v tlumiči a zabraňuje jejímu napěnění.

Nastavení výšky se provádí šroubováním celého těla tlumiče, čímž nedochází ke zkrácení dráhy ani ke změně nastavení pružiny. Minimální a maximální snížení se liší podle typu vozu. Můžete tak Váš vůz nastavit od standardní výšky, kdy je vůz k nerozeznání od sériového, ale stejně tak ho snížit natolik, že není možné jej provozovat.

Nastavení tuhosti se provádí ve 30 krocích a kombinuje jak nastavení odskoku tak i komprese. Nastavení se provádí pomocí otočného ovladače zpravidla v horní části tlumiče. V případě potřeby je možné podvozek dovybavit adaptérem, který dokáže tento ovladač oddálit a umístit jej tak na dostupnějším místě.

Nastavení odklonu kola je automaticky zahrnuto v sadě, pokud to konstrukce Vašeho vozu dovolí.

Materiál a povrchová úprava:
Pružiny použité pro výškově stavitelné podvozky BC Racing jsou vyráběny jen z vysoce kvalitní oceli SAE9524, které i po 500 000 stlačení dosahují pouze 5% úrovně deformace, přičemž u standardních pružin vyráběných automobilkami je tolerance až 13%. Tyto podvozky jsou přizpůsobeny také pro provoz v zimním období, kdy se často silnice solí. Anti-korozní ochrana patří mezi nejlepší a absolutně se nedá srovnat s jinou levnější konkurencí. Každý podvozek prochází náročným testováním v Japonsku a v USA, aby byla zajištěna kvalita, životnost i bezproblémová montáž v rámci všech aplikací.

O společnosti:
Společnost BC Racing byla založena v roce 1999 a dnes patří ke špičkovým světovým výrobcům sportovních a závodních podvozků. BC Racing věnuje maximální úsilí kompletnímu procesu od vývoje, testování až po výrobu plně nastavitelných podvozků. První takový podvozek pod oficiální značkou BC Racing byl představen v roce 2003.Naše společnost Escape6 je přímým oficiálním dovozcem podvozkových komponentů BC Racing do ČR.
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.