Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Meguiar's Maximum Mold Release Wax - 311 g

619 Kč
349
Cena je včetně DPH
Značka: Meguiar's
Kód: M0811
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Špičkový tuhý separační vosk pro použití při výrobě kompozitních materiálů a všech typů forem.

 

- Vytváří povrchový film, který zajistí extrémně vysokou hladkost a lesk povrchu na všech typech forem.

- Nejoblíbenější a nejpoužívanější separační vosk, který je uznáván po celém světě jako měřítko kvality tuhých separačních vosků pro nejrůznější typy forem.

- Pakliže požadujete vosk s těmi nejlepšími výsledky, pak by měl být tento vosk Vaší první volbou.

- Odolává vysokým teplotám až do 121°C!

- Speciálně vytvořen pro maximální počet separací.

 

Doporučené příslušenství: W0004 Meguiar's Soft Foam Applicator Pads - pěnové aplikátory, E101 Meguiar's Ultimate Microfiber Towel - mikrovláknová utěrka

 

Příprava: Nová forma musí být před použitím tohoto přípravku plně vytvrzena

 

Profesionální tip: Pro maximální výsledek povrch před aplikací M0811 vyleštěte pomocí profesionálních brusných a lešticích past Meguiar's z řady Mirror Glaze.


Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem špičkové americké autokosmetiky Meguiar's do České republiky a na Slovensko.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.