Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Membrána Hertz MG 15 BASS

Membrána Hertz MG 15 BASSCelý popis

8 190
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: MG 15 BASS
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Hertz MG 15 BASS MG 15 Bass je membrána určená pro subwoofery MM 15 UNLIMITED.

Je ideálním řešením pro ty, kteří hledají hluboké, nezkreslené basy. Inovativní RMA (vyjímatelná pohyblivá sestava) poskytuje možnost výměny celé mobilní sestavy během několika vteřin, aniž by byl reproduktor odstraněn z montážní polohy. MG 15 Bass je vybaven 60 mm dlouhou exkurzí hliníkové hlasové cívky navinuté na čtyřvrstvém KSV, stejně jako dvojitým symetrickým systémem Spider a konstrukcí motoru optimalizovanou pro zvýšení tepelné a mechanické schopnosti. Vodoodpudivý lisovaný papírový kužel je obklopen prostorem s vysokou hustotou pěny, aby byla zajištěna maximální linearita i při vysokých výkyvech.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.