Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Mocal adaptér pod olejový filtr se závitem 3/4" a dvěma vývody 1/2" BSP

Mocal adaptér pod olejový filtr se závitem 3/4" a dvěma vývody 1/2" BSPCelý popis

1 367 Kč
Cena je včetně DPH
Doba dodání: 1-3 týdny

Uvedená dodací lhůta je pouze orientační a závisí na aktuálních skladových zásobách dodavatele. Pokud bychom uvedenou dodací lhůtu nemohli z nějakého důvodu dodržet, budeme Vás kontaktovat.

Pokud máte zájem o upřesnění dodací lhůty před objednáním zboží, kontaktujte nás prosím.

Značka: Mocal
Kód: 590
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Adaptér je dodáván včetně gumového těsnění, šroubením 3/4" a dvěma vývody 1/2" BSP.

Výrobce: Mocal
Závit pro montáž filtru: 3/4"
Napojení olejového vedení: 2x 1/2" BSP

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.