Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Moderní Bluetooth 18dílná sada flexibilních LED neonů Multicolor - dálkově ovládaná aplikací z telefonu

Nejmodernější LED neonové pásky pro montáž do interiéru, nebo exteriéru. Ovládání pomocí Bluetooth aplikace prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu. Plynule nastavitelná barva svícení včetně režimů změny barevných odstínů, blikání, a režimu do rytmu hudby.

Tato sada obsahuje celkem 18 kusů flexibilních LED pásků, které se propojí v jeden celek!Celý popis

6 900 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Escape6
Kód: GNSL-M01
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Tato sada obsahuje neuvěřitelných 18 kusů RGB LED diodových pásů. Je to zatím nejvyspělejší a nejkomplexnější sada pro osvětlení exteriéru a interiéru vašeho vozu, motocyklu nebo třeba karavanu!

Nejmodernější varianta osvětlení podvozku ovládaná pomocí Bluetooth aplikace v mobilním telefonu! Flexibiní LED pásy s plynulým nastavením odstínu svícení/blikání, s několika programy a efekty, včetně režimu blikání do rytmu hudby.

"Show must go on". Montáž možná i do podběhů kol. LED diody jsou osázeny v gumovém pásu, který je odolný proti vlhkosti, nárazům a vibracím!

 

- Technologie Bluetooth - ovládání mobilním telefonem prostřednictvím aplikace
- Pro použití v exteriéru i interiéru
- Flex LED stripe - flexibilní, odolný a ohebný
- LED diody MULTICOLOR (RGB)
- 18 ks neonových pásů, rozměry cca: 4x 90 cm + 8x 60 cm a 6x 20 cm
- funkce a programy nastavitelné prostřednictvím aplikace
- plynulé nastavení odstínu svícení
- plynulé nastavení intenzity svícení

Včetně montážního příslušenství.

Pozor: tyto neony lze ovládat pouze prostřednictvím aplikace, která se instaluje do mobilního telefoni se systémem iOS, nebo Android. Aplikace je k dispozici ke stažení zdarma. Balení neobsahuje žádný dálkový ovladač a bez nainstalované aplikace nelze neony ovládat.

Mobilní telefon není součástí dodávky.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.