Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

MOMO sportovní kožený volant Drifting Evo 330mm - modrý

Sportovní kožený volant MOMO Drifting EVO v modrém provedení je inspirovaný závodními volanty. Od nich přebírá tvar i 90mm odsazení středu volantu, ale má menší průměr 330mm, což dává více prostoru pro manévrování rukama. Efektními prvky jsou modře vyšitý nápis Drifting na věnci, modré ukazatele přímého směru a modré logo MOMO na paprsku volantu.Celý popis

5 659
Cena je včetně DPH
Značka: MOMO
Kód: 020044SBL
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Sportovní kožený volant MOMO Drifting EVO v modrém provedení je inspirovaný závodními volanty. Od nich přebírá tvar i 90mm odsazení středu volantu, ale má menší průměr 330mm, což dává více prostoru pro manévrování rukama. Efektními prvky jsou modře vyšitý nápis Drifting na věnci, modré ukazatele přímého směru a modré logo MOMO na paprsku volantu.

Průměr: 330 mm
Odsazení středu: 90 mm
Materiál: kůže
Průřez věnce: 30 x 30 mm
Hmotnost: 1,2 kg

Pro montáž volantu je třeba náboje MOMO nebo jiného s odpovídající 6-děrovou roztečí.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.