Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
ÚVOD > MOTOR A PERFORMANCE > BRZDOVÁ SOUSTAVA > ZVĚTŠOVACÍ SADY K-SPORT

Zvětšovací sady K-Sport

Jedinečná K-Sport sada pro zvětšení Vašich brzdových kotoučů na zadní nápravě. Zvětšený průměr brzdového kotouče vám zajistí lepší chlazení a v krizových situacích i kratší brzdnou dráhu, nevadnoucí účinek a také výrazně atraktivnější vzhled vozu. Brzdové kotouče obsahují zvětšený dvoudílný rotor se zvětšeným průměrem, který zvyšuje brzdný moment, zlepšuje brzdnou sílu a zkracuje brzdnou dráhu. Díky pozinkování žáruvzdorným nátěrem, vydrží tyto kotouče déle, jsou odolnější vůči korozi a atraktivnější na pohled.

Společnost K-Sport Racing se od roku 1995 specializuje na výrobu špičkových podvozkových a brzdových komponentů. Své kompletní brzdové kity využívají mnohé závodní týmy, což dokazuje špičkovou kvalitu a vynikající brzdnou sílu, která je pro rychlou sportovní jízdu naprosto nezbytná.

Společnost Escape6 je přímým dovozcem produktů K-Sport do ČR.

Více
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.