Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
ÚVOD > MOTOR A PERFORMANCE > BRZDOVÁ SOUSTAVA > ZVĚTŠOVACÍ SADY K-SPORT

Zvětšovací sady K-Sport

Jedinečná K-Sport sada pro zvětšení Vašich brzdových kotoučů na zadní nápravě. Zvětšený průměr brzdového kotouče vám zajistí lepší chlazení a v krizových situacích i kratší brzdnou dráhu, nevadnoucí účinek a také výrazně atraktivnější vzhled vozu. Brzdové kotouče obsahují zvětšený dvoudílný rotor se zvětšeným průměrem, který zvyšuje brzdný moment, zlepšuje brzdnou sílu a zkracuje brzdnou dráhu. Díky pozinkování žáruvzdorným nátěrem, vydrží tyto kotouče déle, jsou odolnější vůči korozi a atraktivnější na pohled.

Společnost K-Sport Racing se od roku 1995 specializuje na výrobu špičkových podvozkových a brzdových komponentů. Své kompletní brzdové kity využívají mnohé závodní týmy, což dokazuje špičkovou kvalitu a vynikající brzdnou sílu, která je pro rychlou sportovní jízdu naprosto nezbytná.

Společnost Escape6 je přímým dovozcem produktů K-Sport do ČR.

Více


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.