Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
ÚVOD > MOTOR A PERFORMANCE > CHLAZENÍ VODY A VZDUCHU > PŘESNÉ VENTILÁTOROVÉ STĚNY

Přesné ventilátorové stěny

Ventilátorové stěny jsou určeny pro konkrétní typy vozů a jsou zpravidla kompatibilní jak s originálními vodními chladiči, tak i se závodními hliníkovými chladiči. Chladičové stěny jsou osazeny vysoce výkonnými ventilátory, které jsou opatřeny kontektorem, který je shodný s originálním konektorem pro snadné napojení.

Mishimoto vysoce výkonné a kompaktní chladičové stěny Mishimoto napojení ventilátorové stěny pomocí originálního konektoru Mishimoto ventilátorová stěna pro použití s OEM nebo závodním chladičem

Kompaktní a vysoce výkonné

Ventilátorové stěny jsou osazeny vysoce výkonnými ventilátory při zachování kompaktních rozměrů. Ventilátory zajišťují proudění maximálního množství vzduchu skrz chladič.

Plug-and-play

Ventilátorové stěny jsou opatřeny konektorovým napojením odpovídajícím originálu, což usnadňuje jejich instalaci na konkrétní vůz.

Přesné spracování

Vysoce výkonné ventilátorové stěny jsou určeny pro přesnou aplikaci na konkrétní vozy. Jejich použití je možné v kombinaci s originálním chladičem, stejně jako se závodním hliníkovým chladičem.

 

Více
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.