Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022
ÚVOD > MOTOR A PERFORMANCE > MECHANICKÉ DÍLY

Mechanické díly

Hardwarové mechanické díly tvoří základní kameny každého motoru. Jejich výměnou zpravidla roste výkonový potenciál motoru, případně jsou kritické díly vyměněny nebo upraveny tak, aby byly schopné vyšší výkon dlouhodobě přenášet.


Zobrazuje se Vám 2 ze 2 produktů
Nejprodávanější
Od nejdražšího
Od nejlevnějšího
Novinka
MMR Performance jednodílná aretace klikové hřídele (crank hub) pro BMW motory S55 a N55
Kód: MMR20-100x
MMR Performance jednodílná aretace klikové hřídele (crank hub) pro BMW motory S55 a N55
Jednodílná aretace klikové hřídele MMR Performance pro motory BMW S55 a N55 nahrazuje tovární třídílný díl, jehož části mají tendenci k prokluzu a tím rozladit vzájemný pohyb mezi písty a ventily.
od 16 611,- Kč
Detail
Dodání 1-3 týdny
doprava zdarma
Novinka
MMR Performance pojistný kryt hlavy šroubu klikové hřídele pro BMW motory S55 a N55
Kód: MMR20-1002
MMR Performance pojistný kryt hlavy šroubu klikové hřídele pro BMW motory S55 a N55
Pojistný kryt hlavy šroubu klikové hřídele MMR Performance zabraňuje uvolnění tohoto šroubu zajištěním jeho polohy vůči aretaci klikové hřídele. Uvolnění tohoto šroubu je nejčastější příčinou rozladění časování pohybu pístů proti ventilům.
4 259,- Kč
Koupit
Dodání 1-3 týdny
doprava zdarma
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.