Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
ÚVOD > MOTOR A PERFORMANCE > PALUBNÍ PŘÍSTROJE - BUDÍKY > P3 BUDÍKY DO VÝDECHU VENTILACE

P3 budíky do výdechu ventilace

Přídavné budíky P3 Gauges představují nejčistší a neinvazivní způsob jak svůj vůz osadit přídavným ukazatelem hodnot vypovídajících o stavu motoru. Pro instalaci se využívají originální výdechy ventilace, díky čemuž budík působí, jako by byl ve voze od výroby. Budíky P3 Gauges je možné dodat ve verzi BOOST (zobrazuje palubní napětí a tlak turbodmychadla) nebo ve verzi MULTI, kdy je budík zapojen do OBD2 zásuvky a dokáže zobrazovat celou řadu údajů o vitálních funkcích motoru.

Budík P3 Gauges můžete objednat jako samostatný displej a umístit do vašeho výdechu ventilace nebo jej ve většině případů lze zakoupit jako kompletní set již předinstalovaný v novém výdechu ventilace.

P3 Gauges přesné přídavné budíky do výdechů ventilace

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.